طی احکام جداگانه از سوی رئیس هیئت ورزش کارگری استان تهران، روسای کمیته های دارت ، طناب کشی و فوتبال روی میز استان منصوب شدند

IMG_20200723_034053_776
به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان تهران ، طی احکام جداگانه به پیشنهاد سرپرست کمیته های ورزشی کارگران استان تهران و   از سوی حسن حمیدی رئیس هیئت ورزش کارگری  تهران ، محمدرضا فراهانی بعنوان رئیس کمیته دارت  ،  جلیل حسینی بعنوان رئیس کمیته طناب کشی و علی اصغر نعیمی بعنوان رئیس کمیته  فوتبال روی میز کارگران استان تهران منصوب شدند.
در ابتدای این نشست رئیس هیئت ورزش کارگری استان تهران ضمن خیر مقدم از آقایان فراهانی ، نعیمی و حسینی به دلیل پذیرش این  مسئولیت تشکر نمودند . حمیدی اظهار امیدواری کرد این قبیل رشته ها که از هیجان و شور خاصی برخوردار و  جذابیت های زیادی  در زمینه جذب مخاطب دارد نام برد و  بیان داشت این رشته ها  میتواند جایگاه خوبی در سطح جامعه کارگری داشته باشد و یقینا مورد استقبال قرار خواهد گرفت و حتی می توان آنها را به خانواده های محترم کارگران نیز توسعه و تعمیم بدهیم. حمیدی خاطرنشان کرد به شکلی برنامه ریزی و حرکت  کنیم که این رشته ها هر چه بیشتر به جامعه هدف معرفی گردد. 
حمیدی ، آموزش ، ترویج و گسترش رشته های مذکور را از جمله وظایف مهم کمیته ها برشمرد.
رئیس هیئت ورزش کارگری برای هر سه نفر از عزیزان آرزوی موفقیت کرد و افزود : سیاست هیئت ورزش کارگری استان تهران همواره حمایت و پشتیبانی از انجمن ها و کمیته ها جهت تسریع در امور بوده است .
وی در پایان صحبت های خود از وضعیت خاص به وجود آمده به دلیل شیوع ویروس کرونا و محدودیت های ایجاد شده در ورزش گفت و افزود امیدواریم هر چه زودتر و  به سلامت از این ویروس منحوس عبور کنیم .
در ادامه محمدی دبیر هیئت نیز از روسای جدید کمیته های یاد شده به جهت قبول مسئولیت تشکر کرد و برای آنها در ادامه همکاری با هیئت ورزش کارگری استان تهران و اجرای برنامه های آتی آرزوی موفقیت نمود.
سپس روسای کمیته های مذکور به معرفی خود پرداختند ، از سوابق کاری و ورزشی شان گفتند و برنامه هایی که در آینده در دستور کار قرار خواهند داد را تشریح کردند.
در پایان این نشست احکام روسای کمیته ها  توسط حمیدی رئیس هیئت ورزش کارگری استان تهران به آنها تقدیم گردید.
در بخشی از این حکم آمده است :
با عنایت به تعهد ، تخصص و تجارب مدیریتی جنابعالی انتظار می رود ضمن رعایت مواد مندرج در آئین نامه و با اتکال به خداوند متعال در جهت توسعه‌ این رشته ورزشی در بین کارگران استان موفق و موید باشید.
 قسمتی از  سوابق کاری و ورزشی روسای کمیته های مذکور بشرح ذیل می باشد؛
محمدرضا فراهانی دبیر هیئت انجمن های ورزشی  ، دبیر کمیته و مسئول آموزش دارت استان تهران  می باشد . وی مربی و داور رسمی این رشته هستند و سابقه قهرمانی در مسابقات سازمانی و نهاد ریاست جمهوری را دارد . 
علی اصغر نعیمی کارمند آموزش پرورش و کارشناس تربیت بدنی می باشد. نعیمی عضو تیم ملی فوتبال روی میز و سابقه قهرمانی در لیگ برتر کشور دارد. 
 جلیل حسینی رئیس کمیته طناب کشی از پرسنل دخانیات است که سابقه قهرمانی در مسابقات کارگری ، استانی و کشوری را دارد و مجری و برگزار کننده بسیاری از  مسابقات طناب کشی در سطوح مختلف را نیز بوده است.
img

مطالب مرتبط