طی حکمی از سوی رئیس هیئت ورزش کارگری استان تهران ، وحید اسحاقی بعنوان سرپرست هیئت ورزشی کارگری شهرستان قدس منصوب شد

C360_2019-06-24-08-10-23-507

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان تهران،  طی حکمی از سوی حسن حمیدی  رئیس هیئت ورزش کارگری استان تهران  آقای وحید اسحاقی بعنوان سرپرست هیئت ورزشی کارگری شهرستان قدس منصوب شد. .

این حکم طی نشستی روز یکشنبه دوم تیر ماه در دفتر هیئت ورزش کارگری استان تهران با حضور حسن حمیدی رئیس هیئت ، مجید محمدی دبیر هیئت ، صفرعلی اسحاقی از معتمدین شهرستان قدس و محسن عبدلی رئیس انجمن کوهنوردی کارگران استان به آقای وحید اسحاقی تقدیم شد.
حسن حمیدی در ابتدای  این نشست  طی سخنان کوتاهی از همه کسانی که با قصد خدمت به  ورزش کارگری و جامعه شریف کارگران وارد این عرصه سخت و طاقت فرسا و در عین حال لبریز از شور، نشاط و عشق می شوند تشکر نمود  و خدمت به ورزش کارگری و قشر محروم جامعه را عبادت دانست. وی خاطرنشان کرد در زندگی ماشینی امروز محرز شده است که همه باید ورزش کنند. حمیدی افزود : با توجه به پتانسیل شهرستان قدس و فرصتی که برای توسعه و گسترش ورزش کارگری  در شهرستان هست انشالله با تلاش ،  همت و پشتکار ،  میتوان افق های روشنی را پیش روی ورزش کارگری این شهر دید و من امیدوارم که حضور آقای اسحاقی نوید بخش رایحه دلنواز خدمت و تلاش همه جانبه و فراگیر برای سلامت و نشاط کارگران و بهره وری و رونق تولید در واحدهای صنعتی این شهرستان باشد . رئیس هیئت ورزش کارگری استان تهران خدمت به مردم در این  فضا که مستقیما با نشاط ، شادابی و سلامتی این قشر زحمتکش ارتباط دارد را یک وظیفه ملی دانست که همه می بایست با تلاش و کوشش مضاعف از همه ظرفیت ها و  پتانسیل های موجود جهت تشویق و ترغیب مدیران و پرسنل کارخانجات و واحدهای صنعتی  در راستای توسعه ، پیشرفت و  گسترش ورزش کارگری بهره برد چرا که در سایه ورزش و سلامتی ، بهره وری و رونق  تولید هم شتاب بیشتری خواهد گرفت.
در ادامه وحید اسحاقی سرپرست جدید هیئت ورزش کارگری شهرستان قدس طی سخنان کوتاهی از اعتمادی که نسبت به ایشان برای این مسئولیت بزرگ شده است تشکر نمود و اظهار امیدواری کرد با روابط و هماهنگی های که با سایر دستگاه ها ، نهادها و ارگان ها داریم بتوانیم با استفاده از همه ظرفیت ها این زیر بنا را محکم و استوار پایه گذاری کنیم.

در قسمتی از حکم انتصاب آقای وحید اسحاقی آمده است:
با عنایت به تعهد ، تخصص و تجارب مدیریتی جنابعالی ، انتظار می رود ضمن رعایت موارد مندرج در آئین نامه و با اتکال به خداوند متعال در جهت توسعه ورزش کارگران موفق و موید باشید.

همچنین رئیس هیئت ورزش کارگری استان تهران در بخشی از حکم  انتصاب ایشان  بعنوان سرپرست  هیئت ورزشی کارگران شهرستان قدس موارد زیر را اولویت های مهم ایشان ذکر نمودند.

  –  اشاعه و گسترش ورزش در میان کارگران شهرستان و خانواده آنها

-   حضور مستمر ورزشکاران کارگر در مسابقات شهرستان جهت حضور در مسابقات استانی

-   همکاری و تعامل با نهادهای مرتبط به منظور توسعه ورزش به ویژه واحدهای کارگری صنعتی و تولیدی
آقای اسحاقی دانشجوی کارشناسی ارشد در رشته مدیریت بازرگانی هستند و هم اکنون مدیر عامل شرکت هواسازان شهرستان قدس می باشند. وی همچنین سابقه عضویت در هیئت مدیره انجمن حمایت از مصرف کنندگان شهر قدس و نماینده کارفرمایان در هیئت حل اختلاف اداره کار و عضویتشورایاری شهرداری منطقه ۵ ناحیه ۴ تهران و بسیج اصناف شهرستان را در کارنامه خود دارند.

img

 

img