مجمع سالیانه هیئت ورزش کارگری استان تهران برگزار شد

۲۰۱۹۰۴۲۷_۱۶۰۹۵۲

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان تهران ، روز شنبه مورخ  ۷  اردیبهشت ماه و از ساعت ۱۴ ، مجمع سالیانه هیئت ورزش کارگری استان با حضور جواد رمضی رئیس فدراسیون ورزش کارگری و رئیس مجمع ، ملاجعفری معاونت توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان تهران ، حسن حمیدی رئیس هیئت ورزش کارگری استان تهران ، زرگر رئیس کارگروه توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای ورزش و جوانان استان تهران، خانم دانشفر نائب رئیس فدراسیون ورزش کارگری ، خانم سلیمی رئیس کارگروه امور بانوان ورزش و جوانان استان تهران ، خانم زارعی نایب رئیس هیئت ورزش کارگری استان ، مجید محمدی دبیر هیئت ، حسین امن زاده خزانه دار هیئت و خانم رشید کارشناس امور مجامع ورزش و جوانان استان تهران و کلیه اعضای مجمع در سالن کنفرانس شرکت داروسازی دکتر عبیدی برگزار شد

در ابتدای جلسه و پس از  قرائت  آیاتی چند از کلام الله مجید و سرود ملی جمهوری اسلامی ایران ، زرگر رئیس کارگروه توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای ورزش و جوانان استان تهران ضمن خیر مقدم و تقدیر از هیئت ورزش کارگری استان تهران که همیشه جز اولین ها بوده است و اولین مجمع هیئت ها را نیز برگزار نموده است از حسن حمیدی درخواست کرد که گزارش عملکرد هیئت ورزش کارگری استان را به استحضار مجمع برساند . رئیس هیئت ورزش کارگری استان تهران نیز در آغاز صحبت های خود از کلیه حاضرین در مجمع که وقت گذاشته تشکر نمود و به آنها خیر مقدم گفت.

حسن حمیدی در آغاز سخنان خود ضمن تبریک هفته کار و کارگر و خیر مقدم به حضار ،  از مشکلات پیش روی هیئت گفت و بیان داشت دوستان و همکاران ما در هیئت و انجمن های ورزشی کارگران تهران با دست خالی و صرفا به پشتوانه عشق ، علاقه و تعصبی که نسبت به ورزش و سلامت جامعه شریف کارگری دارند با مشکلات می جنگند و و خدا را شاکرم که همه وظایف و مسئولیت ها به نحو احسن انجام گردیده است. وی به جامعه هدف و تعداد بالای کارگرانی که در استان تهران هستند  اشاره و خاطرنشان کرد به فراخور  این میزان از نیروی انسانی و مخاطب هیئت ورزش کارگری استان تهران ، همت والا و عزم راسخ می خواهد تا از کوران سختی های ورزش کارگری استان عبور کنیم و خدا را شکر تاکنون هیئت و همکاران ما با تلاش صادقانه و دلسوزانه مشکلات را پشت سر گذاشته اند. حمیدی از مسئولین اداره ورزش و جوانان استان تهران خواست که در راستای اهداف خود  از هیئت ورزش کارگری حمایت و توجه کند. در ادامه رئیس هیئت ورزش کارگری آمار دقیق  عملکرد هیئت در حوزه های برگزاری مسابقات استان در ۳۰ رشته ورزشی در بخش های آقایان و بانوان ، دوره های آموزشی و پژوهشی ، میزبانی مسابقات قهرمانی کارگران کشور و اعزام تیم های استان  به مسابقات کشوری را به اطلاع اعضای مجمع رساندند.

سپس خانم زارعی نائب رئیس هیئت در پاورپوینت هایی که قبلا تهیه کرده بود گزارش عملکرد هیئت در سال ۹۷ را بیان نمود  و حسین امن زاده خزانه دار هیئت  نیز گزارش مالی هیئت را قرائت نمود .

در ادامه جواد رمضی رئیس فدراسیون ورزش کارگری و رئیس مجمع صحبت های خود را آغاز نمود. رمضی ورزش کارگری را بخش مهم ورزش کشور دانست و افزود دوازده میلیون نفر جمعیت هدف ما هستند و این جمعیت حقیقتا قابل توجه و حائز اهمیت است.رئیس فدراسیون ورزش کارگری افزود کارگران دارای اثر گذاری بالا و از فاکتورهای پیشرفت و جز ارکان اساسی ورزش کشور است و باید به آن توجه شود.سلامت محوری باعث نشاط در بخش های مختلف می شود و همه باید کمک کنند تا در دل کارخانجات و نقاط مختلف آن اثرگذاری مطلوب داشته باشیم.رمضی خاطرنشان کرد در این حوزه جای کار زیاد هست و یک توان مشخص باید حامی و پشتیبان باشد و از فدراسیون و هیئت ها حمایت کنند . وی در ادامه صحبت های خود بیان داشت ما علاوه بر ورزش قهرمانی ، ورزش همگانی را دنبال می کنیم تا کارگران شریف به نشاط و شادابی برسند، رئیس فددراسیون ورزش کارگری گفت : کارفرمایان باید به این اعتقاد برسند که ورزش بهره وری را افزایش خواهد داد.

جواد رمضی افزود همه این کلیات در اولین مجمع سالیانه گفته شد تا متولیان ورزش و جوانان استان عنایات خاص بیشتری به هیئت تهران داشته باشید چرا که در تهران ظرفیت ها قابل توجه است و این یک غنیمت است.

رئیس فدراسیون از بیلان کاری ورزش کارگری در دوره خدمتگزاری خود اشاره نمود و قسمت هایی از آن را تیتر وار بیان داشت ، ۲۵ درصد در برگزاری مسابقات رشد داشتیم ، در تهران ۴۰ میزبانی برگزار کردیم و این قابل ستایش است ، تقویمی که در ابتدای سال تصویب شد بالغ بر ۹۳ درصد آن محقق شد ، قهرمانی کارگران کشور در سطحی برگزار شد که قابلیت جذب بیشتری داشته باشیم و برای جامع جذاب تر باشد ، موانع را برطرف کردیم تا افراد بیشتری به این کاروان در حال حرکت افزوده و به هر دو وجه آماتوری و حرفه ای توجه داشتیم. ۱۳ رقابت را از صدا و سیما پخش مستقیم گرفتیم ، چند رشته تفریحی جدید اضافه و انجمن ها  را سازماندهی کردیم. رمضی در پایان خاطرنشان کرد که بنده اعتقاد و ایمان دارم که ورزش کارگری جایگاه خود را پیدا خواهد کرد و در این مسیر حمایت های اداره کل را می خواهیم.

در ادامه  ملاجعفری معاونت توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان تهران طی سخنان کوتاهی گفت که این جلسه کارشناسی است و همه باید نظرات خود را شفاف بیان نمایند، وی بیان داشت که دولت از بخش های ورزش همگانی حمایت می کند و تهران باید نماد و سمبل کشور باشد. ملاجعفری خاطرنشان کرد همه ما اینجا هستیم تا در جهت تقویت این هیئت گام برداریم.

سپس اعضای مجمع ، دیدگاه ها ، انتقادات ، پیشنهادات و راهنمائی های خود را مطرح نمودند.

در پایان زرگر رئیس کارگروه توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای ورزش و جوانان استان تهران  ضمن تشکر از همه حاضرین در مجمع که حوصله نموده و مباحث را با دقت دنبال کردند تشکر  و پایان مجمع را اعلام نمود.

img

img

img