زنگ ورزش کارگری استان تهران در شرکت پارس مینو نواخته شد

C360_2019-04-28-12-20-35-868

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان تهران،  زنگ ورزش کارگری استان تهران ،  صبح امروز با حضور صادقی فر معاونت اجتماعی فرهنگی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی ،  سرکار خانم رضایی بختیاری مدیر کل  تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تهران، ، فرزاد حیدری مدیر کل امور ورزشی وزارت متبوع ،  حسن حمیدی رئیس هیئت ورزش کارگری استان تهران، سعید دهقان معاونت اشتغال اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تهران، هوشنگ نژاد مدیر عامل شرکت پارس مینو ، سرهنگ تیموری فرمانده سازمان بسیج کارگری، خانم خواجه نژاد معاونت اداره کل امور ورزشی وزارت متبوع ،  خانم زارعی نائب رئیس هیئت ورزش کارگری استان تهران، مجید محمدی دبیر هیئت ، ابوالفتحی رئیس اداره ورزش اداره کل امور ورزشی و برخی از مدیران شرکت مینو در کارخانه پارس مینو برگزار شد.

مراسم زنگ ورزش کارگری راس ساعت ۷ صبح با قرائت  آیاتی چند از کلام الله مجید و سرود می جمهوری اسلامی آغاز شد سپس هوشنگ نژاد مدیر عامل شرکت پارس مینو به مهمانان و مسئولین خیر مقدم گفت و اظهار امیدواری کرد شرکت مینو در ادامه سنوات گذشته پرتوان و بانشاط مسائل ورزشی کارگران زیرمجموعه را دنبال خواهد کرد. وی افزود ورزش در این کارخانه هرگز متوقف نخواهد شد . مدیر عامل پارس مینو پس از صحبت های کوتاه خود و عرض خیر مقدم ، زنگ ورزش کارگری را نواخت و سپس مسئولین ورزش کارگری ،  مدیران شرکت به همراه کارگران شرکت مینو بمدت ۱۵ دقیقه به ورزش و نرمش پرداختند.

در ادامه سرکار خانم رضایی بختیاری مدیر کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان تهران ضمن عرض تیریک بمناسبت هفته کار و کارگر و کارگر  از کلیه  مسئولین محترم و کارگران گرامی جهت حضور در  این برنامه تشکر نمود . رضائی  بیان داشت وقتی می گوئیم ورزش نشاط می آورد واقعا به چه معنیست و من امروز در کنار شما یکی از بهترین روزهای سال ۹۸ خود را تجربه کردم. وی افزود امام راحل فرمودند خداوند کارگر است ، فعال و فاعل اصلی آفرینش و قدرت هستی از اوست ، به غیر از بیانات عرفانی ایشان  باید گفت که حقیقتا کارگر واژه مقدسی است . مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خاطرنشان کرد یکی از موضوعات مهم در عرصه کار و تولید ،  بهره وری بالا ، توان تولید و قدرت رقابت پذیری است که ما می بایست به هر سه مورد فکر کنیم تا بتوانیم به موفقیت ، رشد و پیشرفت دست یابیم. رضائی در ادامه شرکت مینو را از شرکت های پر تجربه ، با سابقه و نیکنام دانست و اظهار نمود : الحمدالله احساس ما این است که کارگران نیز همین حس خوب که ما از نام نیک  شرکت می گیریم را  نیز داشته باشند. وی افزود شرکت مینو و محصولات آن در لابلای کوچه های کودکی و خاطات همه ما هست و در کیفیت جهانی نیز مطرح است.

مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گفت خدا را شاکریم که در این شرکت برای اوقات فراغت و ورزش نیز برنامه ریزی شده است .

در ادامه خانم رضایی خاطرنشان کرد ورزش یک امر تشریفاتی نیست ، ورزش یک ضرورت ،  امکان سالم بودن و زندگی بهتر کردن است. ورزش در مقوله فردی و اجتماعی حائز اهمیت است و  وقتی ورزش می کنیم حال بهتری داریم و نسبت  به هم نیز مهربان تر و در فعالیت های خود متمرکزتر هستیم. وی بیان داشت با توجه به نوع زندگی صنعتی که پیرامون ما هست  با ورزش می توانیم بر مشکلاتی نظیر افسردگی غلبه و احاطه کنیم و هم خشم موضوعات دیگر را تخلیه کنیم.

مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد با همت آقای مهندس حمیدی و سایر همکاران تعداد ۷ مجموعه ورزشی در سطح استان تهران داریم که همگی فعال هستند و آمادگی خدمترسانی به جامعه شریف کارگری را دارند و تعدادی هم در دست احداث داریم. از خداوند متعال می خواهم که شاد باشید ، شرکت مینو همچنان بدرخشد و امیدوارم همه عزیزان شاداب و با نشاط و سربلند باشند.

سپس آقای دکتر صادقی فر معاونت اجتماعی فرهنگی وزارت تعاون نیز هفته کار و کارگر را به همه کارگران تبریک گفت و اظهار خوشحالی کرد که علیرغم تغییر در سطح مدیریت شرکت پارس مینو ، ورزش متوقف نشده است و این امر مهم و حیاتی که تاثیر و نقش بسزایی در تولید دارد استمرار داشته است.

معاونت اجتماعی فرهنگی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی خاطرنشان کرد با توجه به اینکه امسال را مقام معظم رهبری به شعار رونق تولید مزین فرمودند کارفرما و کارگر ، دولت و ملت و تولید کننده و مصرف کننده وظایفی نسبت به هم دارند و همه باید دست در دست هم بدهیم تا انشالله این شعار پر محتوا تحقق عینی و عملی پیدا کند . وی افزود یکی از مواردی که در رونق تولید موثر است بخش مربوط به سلامت و بهداشت است که نقش ورزش در این زمینه برجسته و حائز اهمیت است . صادقی فر در پایان صحبت های خود از مدیران و کارگران خواستند  این نقش محوری را به داخل کارخانجات ببریم و اگر این اتفاق بیفتد  به عینه شاهد تحولات عظیمی در نشاط ، بهره وری در حوزه تولید و رونق آن خواهیم بود .

در پایان مراسم از شرکت های سایپا ، ایران خودرو و دخانیات بعنوان رتبه های  اول تا سوم در زمینه فعالیت های مستمر در حوزه ورزش کارگری تجلیل و تقدیر شد. همچنین از مدیرعامل شرکت پارس مینو بعنوان میزبان زنگ ورزش کارگری تقدیر گردید.

 

img

img

img