طی حکمی از سوی حسن حمیدی ، هوشنگ محمدی بعنوان رئیس “کمیته حقوقی” هیئت ورزش کارگری استان تهران منصوب شد

C360_2019-01-22-10-13-05-258

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان تهران ، طی نشستی با حضور حسن حمیدی رئیس هیئت ورزش کارگری استان تهران  ، حسن شریف  رئیس انجمن کشتی کارگران استان ، جعفر جنگی مسئول روابط عمومی انجمن کشتی کارگران کشور  و ابوالفضل حمیدی و داریوش آذرنیا از مربیان و پیشکسوتان ارزنده کشتی ، هوشنگ محمدی بعنوان ” رئیس کمیته حقوقی هیئت ورزش کارگری استان تهران ” منصوب شد.

در ابتدای نشست حسن حمیدی به همه حاضرین در نشست خیر مقدم گفتند و از حضور آنها در این جلسه تشکر نمودند.
در ادامه رئیس هیئت ورزش کارگری استان تهران  ضمن تشکر از پیشکسوتان و بزرگانی که بدون چشمداشت و تنها به صرف عشق و علاقه به ورزش خدمت میکنند و تجربیات خود را در زمینه هایی که تخصص دارند به جوانان انتقال می دهند ، رعایت قوانین و برقراری نظم و انضباط را محور حرکت و لازمه پیشرفت هر مجموعه ای دانست و اظهار امیدواری کرد با حضور عزیزانی مثل هوشنگ محمدی که سابقه کاری و تحصیلات مرتبط با مسائل حقوقی دارند بیش از پیش شاهد حاکمیت قانون ، قانون مداری و رعایت نظم و انضباط و اجرای دقیق قوانین و مقررات در ورزش کارگری استان باشیم.
در پایان این نشست، حکم  رئیس کمیته حقوقی هیئت ورزش کارگری استان تهران توسط  حسن حمیدی  به ایشان تقدیم گردید.

متن کامل این حکم بشرح ذیل است :
برادر ارجمند جناب آقای هوشنگ محمدی
سلام علیکم
احتراما ، نظر به مراتب تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی در حیطه مسائل حقوقی و قضایی به موجب این حکم به عنوان رئیس کمیته حقوقی هیئت ورزش کارگری استان تهران منصوب می گردید.
امید است با استعانت از نیروی لایزال الهی در تحقق اهداف عالیه و راهبردهای تعیین شده ورزش کارگری استان موفق و موید باشید.
حسن حمیدی
عضو هیئت رئیسه فدراسیون و رئیس هیئت

اول بهمن ماه ۹۷

هوشنگ محمدی  تحصیلات حقوقی و قضایی و  سوابق کاری مرتبط با آن را دارند و هم اکنون مسئول کمیته انضباطی پیشکسوتان و  هیئت کشتی استان تهران هستند. وی همچنین سابقه ریاست کمیته انضباطی پیشکسوتان فدراسیون کشتی ج تا را در کارنامه دارند.

 

img

 

img

 

img