الله مراد زرینی دبیر اسبق فدراسیون کشتی و مجید مظفری قهرمان پرورش اندام آسیا بعنوان اعضای هیئت رئیسه منصوب شدند

C360_2018-07-24-14-15-18-756-2341x1621-936x648

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان تهران ، صبح امروز و طی نشستی  با حضور حسن حمیدی رئیس هیئت ،  مجید محمدی دبیر هیئت ، حسین امن زاده معاونت مجموعه ورزشی و عضو هیئت رئیسه ، الله مراد زرینی ، مجید مظفری و مهدی عزیزی روابط عمومی  هیئت در دفتر رئیس هیئت ورزش کارگری استان تهران برگزار و طی احکام جداگانه ای الله مراد زرینی دبیر اسبق فدراسیون کشتی و مجید مظفری از قهرمانان بدنسازی و پرورش اندام ایران و آسیا به پیشنهاد حسن حمیدی و از سوی جواد رمضی سرپرست فدراسیون  ورزش کارگری بعنوان اعضای جدید هیئت رئیسه ورزش کارگری  استان تهران منصوب شدند.

در ابتدای نشست حسن حمیدی رئیس هیئت ورزش کارگری استان ضمن خیر مقدم  خاطرنشان نمود هیئت ورزش کارگری در ۳۰ رشته ورزشی مشغول فعالیت می باشد .

وی افزود  به دلیل وسعت و حجم زیاد فعالیتها در عرصه ورزش کارگری استان تهران ،  کار دشوار است و همت زیادی می طلبد که به همین منظور تصمیم گرفتیم از افرادی استفاده کنیم که سابقه مدیریتی داشته و از رزومه خوبی در ورزش  برخوردار باشند تا در این مسیر سخت و  صعب العبور هیئت را همراهی کنند ،  خوشبختانه هر دو این عزیزان به دلیل تجارب زیاد در حوزه مدیریت ورزشی  و تخصص کافی در عرصه  کار و ورزش،   از نیروهای موثر و همیشه همراه در سالهای اخیر بوده اند  دعوت نمودیم هیئت را  در زمینه توسعه و اشاعه ورزش کارگری یاری نمایند

در پایان این نشست احکام اعضای جدید هیئت رئیسه توسط حسن حمیدی رئیس هیئت به آنها تقدیم گردید.

در بخشی از این احکام آمده است:

امید است در امر اشاعه و گسترش ورزش در میان جامعه شریف و عزیز کار و تلاش کشور و تحقق اهداف ان هیئت موفق باشید. توفیقتان را در تداوم خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و جامعه کارگری از خداوند متعال خواستارم.

همچنین از سوی رئیس هیئت ورزش کارگری استان تهران مجید مظفری عضو جدید هیئت رئیسه بعنوان رئیس انجمن بدنسازی و پرورش اندام کارگران استان تهرانمنصوب شد.

شایان ذکر است الله مراد زرینی سابقه قهرمانی و مدال را در مسابقات قهرمانی جهان و آسیا ْ دبیر فدراسیون کشتی ج اا و رئیس هیئت کشتی استان کرمانشاه را در کارنامه خود دارندو سالهاست در وزارت ورزش و جوانان مشغول بکار هستند . ایشان هم اکنون رئیس هیئت کشتی شهرستان ری میباشند.

مجید مظفری نیز سلبقه قهرمانی در رشته بدنسازی و پرورش اندام ایران و آسیا را دارندْ چندین سال رئیس تربیت بدنی شرکت طرح و اندیشه بهساز ملت و سرپرست تیمهای مختلف این شرکت در مسابقات کارگری بوده و هم اکنون مربی و مدیر چند باشگاه بدنسازی و پرورش اندام می باشند.

 

img

img

img