نشت رئیس هیئت ورزش کارگری استان و مسئولین دستگاه های مختلف شهرستان پاکدشت جهت برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی کارگران

C360_2018-07-17-07-34-10-850

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان تهران، نشست مشترکی بین مسئولین ورزش کارگری استان با مسئولین ادارات و سازمان های مختلف شهرستان پاکدشت و با حضور حسن حمیدی رئیس هیئت ورزش کارگری استان، مجید محمدی دبیر هیئت ، حسین طالقانی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پاکدشت، فرامرز مولائی معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری شهرستان مذکور، میرزایی رئیس هیئت فوتبال ، بیات روابط عمومی شهرداری، جابر عامری رئیس هیئت ورزشهای روستایی و عشایری ، محمدرضا سلطانی رئیس هیئت ورزش کارگری و مجموعه ورزشی و تفریحی و علی رضایی عضو شورای شهر شهرستان پاکدشت پیرامون برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی کارگران در مورخ ۱۲ مردادماه سال جاری در دفتر رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان تشکیل شد.
در ابتدای جلسه طالقانی رئیس اداره ورزش و جوانان پاکدشت که میزبانی جلسه را بعهده داشت ضمن خیرمقدم به حاضرین افزود: پاکدشت شهرستان جوان و پرمشغله ای در زمینه ورزش است. وی خاطرنشان کرد با توجه به وجود سه شهرک صنعتی جای هیئت ورزش کارگری در شهرستان خالی بود که خوشبختانه با مدیریت آقای حمیدی این مهم انجام شد و سلطانی بعنوان رئیس این هیئت معرفی شد و بحمدالله طی جلسات مختلف تفاهم نامه ها و همکاریهای فی ما بین اداره ورزش و جوانان و هیئت ورزش کارگری به شکل مطلوب جریان دارد.
در ادامه سلطانی رئیس هیئت ورزش کارگری شهرستان ضمن خیرمقدم و تشکر از مسئولین بیان کرد جلسه امروز جهت برنامه ریزی هماش پیاده روی خانوادگی کارگران در روز ۱۲ مرداد ماه ۹۶ می باشد و مقرر گردیده با همکاری نهادهای مختلف به شکل شایسته ای برگزار شود.
سپس حسن حمیدی رئیس هیئت ورزش کارگری استان ضمن تشکر از مساعدت های کلیه مسئولین در رابطه با حمایت از ورزش کارگری خاطرنشان کرد؛ ماموریت اصلی ما توسعه ورزش همگانی است که در این سالهای اخیر به صورت جدی پیگیر شده است و اولین حرکت در امسال نیز بمناسبت روز جهانی کارگر و با همکاری آقای محجوب دبیر کل خانه کارگر و نماینده مردم شریف تهران در مجلس شورای اسلامی در پارک ولایت و با حضور باشکوه کارگران عزیز و زحمتکش تهران برگزار شد.
حمیدی افزود: با توجه به ظرفیت ها ، همدلی و هماهنگی که بین مسئولین دستگاههای مختلف شهرستان دیدیم تصمیم گرفتیم این همایش بزرگ که روز ۱۲ مردادماه خواهد بود را در پاکدشت برگزار نماییم.
رئیس هیئت ورزش کارگری استان در ادامه صحبت های خود بیان داشت که یکی از معاونین وزیر و مدیران کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و ورزش و جوانان استان تهران در همایش حضور خواهند داشت.
حمیدی در ادامه پیشنهاد داد یک ستادی با ریاست آقای طالقانی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پاکدشت تشکیل گردد و با توجه به ضیق وقت به صورت فوری هماهنگیهای لازم را انجام بدهیم. وی افزود مهمترین مسئله مکان ، مسافت ، ساعت برگزاری همایش است .
حمیدی در پایان صحبتهای خود از مسئولین که نگاه مثبت و خوبی به این مسئله مهم دارند تشکر نمود و گفت که ما میبایست تلاش کنیم ابعاد رسانه ای همایش تا جایی که امکان دارد گسترده باشد و به شکل باشکوه و در خور نام شهرستان پوشش خبری داده شود. وی اظهار امیدواری کرد با همدلی و بسیج همه دستگاهها این همایش به صورت فراگیر و با حضور همگانی جمعیت جوان و بزرگ شهرستان همراه باشد و انشالله با تغییر نگاه مدیران دیگر دستگاه ها، نهادها و کارخانجات مختلف ورزش همگانی را بیش از پیش توسعه و گسترش دهیم.
پس از صحبتهای رئیس هیئت ورزش کارگری استان تهران، مولایی معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری پاکدشت ورزش و نشاط اجتماعی از وظایف ذاتی است و باور سازمانی ما هم همین است .
وی افزود ؛ ورزش و نشاط از مطالبات به حق مردم شهر میباشد و شهرداری به عنوان متولی شهر وظیفه خود میداند که فضا و بستر لازم را در این زمینه فراهم نماید.
وی اظهار امیدواری کرد در سایه همدلی و انسجام اجتماعی ورزش یک محرک قوی میباشد و شهرداری میبایست یک پای ثابت چنین برنامه هایی باشد.
معاونت فرهنگی اجتماعی در پایان گفت تلاش می کنیم حداکثر توان خود را بکار میگیریم تا همکاریهای لازم انجام پذیرد.
در ادامه دیگر مسئولین حاضر در این نشست هر کدام پیشنهادات و تجربیات خود را جهت هر چه بهتر برگزار شدن این همایش ارائه نمودند.ََ
در پایان این نشست مقرر گردید با تشکیل ستاد مورد نظر اقدامات لازم به صورت فوری انجام و با هماهنگی کامل با سایر دستگاه های ذیربط همکاری و مساعدت های لازم در راستای برگزاری مطلوب و شایسته همایش پیاده روی خانوادگی کارگران صورت پذیرد.

img
img