تهران بعنوان استان برتر در فرایند ارزیابی عملکرد حوزه ورزش کارگری در سال ۹۶ انتخاب گردید

WhatsApp-Image-2018-05-29-at-10.21.215-1

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش کارگری  ، استان  تهران بعنوان  استان برتر در فرایند ارزیابی عملکرد حوزه ورزش کارگری در سال ۹۶ انتخاب گردید.

این مطلب طی نامه ای از سوی فرزاد حیدری مدیر کل امور ورزشی وزارت متبوع  به مهندس شاکرمی  مدیر کل محترم  تعاون ، کار و رفاه اجتماعی  استان تهران  اعلام گردید.

متن  نامه مدیر کل امور ورزشی بشرح ذیل می باشد:

کار آمدی و اثر بخشی نظام اداری در مسیر تحقق اهداف و اجرای برنامه های همه جانبه و در راستای توسعه و گسترش مناسب وظایف دولت و سازمان های دولتی منوط به پایش مداوم نحوه انجام امور در استقرار نظام مدیریت عملکرد می باشد.از این رو ارزیابی عملکرد به عنوان فرایندی مستمر برای بهبود و بالندگی سازمان ها امری ضروری و لازم الاجرا است.

اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش های بی دریغ و ارج نهادن به کوشش های ارزشمند و صادقانه جنابعالی و همکاران محترمتان اعلام می دارد: آن استان به عنوان استان برتر در فرایند ارزیابی عملکرد حوزه ورزش کارگری در سال ۹۶ انتخاب گردیده است.

دوام ، عزت و سلامت و همچنین تدوام تاثیر اندیشه ها و فعالیت های حضرتعالی و همکاران خدوم و زحمتکش آن اداره کل را در راستای دستیابی به اهداف عالیه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی جمهوری اسلامی ایران از ذرگاه ایزد منان مسئلت می نمایم.

شایان ذکر است در آینده با برگزاری همایش سراسری استانی از زحمات آن اداره کل تقدیر و تشکر بعمل خواهد آمد.

فرزاد حیدری

مدیر کل امور ورزشی

img