رئیس هیئت ورزش کارگری استان تهران طی احکام جداگانه نائب رئیس و دبیر انجمن شنا را منصوب نمود

۲۰۱۸۰۵۲۰_۱۰۱۰۰۰

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان تهران،  طی  نشستی  در دفتر هیئت ورزش کارگری استان تهران  با حضور حسن حمیدی رئیس هیئت ورزش کارگری استان تهران ، فرشته زارعی نائب رئیس هیئت ،  مجید محمدی دبیر هیئت و احسان سوری رئیس انجمن شتا کارگران استان  ، خانم نرگس جعفری  بعنوان نائب رئیس و محمدرضا محمدی بعنوان دبیر انجمن شنا پیشنهاد و طی احکام جداگانه توسط حسن حمیدی رئیس هیئت  منصوب شدند .

در ابتدای جلسه  حسن حمیدی  رئیس هیئت ورزش کارگری استان  تهران  ضمن  تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان ، ورزش شنا را با توجه به وجهه ملی و مذهبی آن  مهم ارزیابی نمودند و اظهار امیدواری کردند  که انشالله بتوانیم با آموزش اصولی و صحیح این رشته ورزشی مفرح  را در اقشار مختلف جامعه کارگری  استان گسترش  و با  تلاش انجمن و همکاری  مسئولین ورزش کارخانجات  و واحدهای صنعتی استان  آن را توسعه بدهیم .

حمیدی افزود انجمن هایی میتوانند موفق باشند که از کادر مجرب ، جوان و پرانرژی  و متخصص که انگیزه های لازم را برای کار داشته و  از سوابق اجرائی نیز برخوردارند  بهره ببرند . وی خاطرنشان کرد خوشبختانه انجمن شنا با استفاده از افراد خوشنام و با سوابق ملی و بین المللی به این امر اهتمام داشته اند و چشم انداز روشن و خوبی برای این انچمن قابل مشاهده است.

رئیس هیئت ورزش کارگری استان تهران وظیفه هیئت را حمایت و پشتبانی از کلیه  انجمن ها دانست و بیان داشت انجمن شنا هم از این قاعده مستثنی نیست . حمیدی افزود همه ما اینجا هستیم تا با هر آنچه که در توان داریم برای رشد، گسترش و توسعه ورزش در جامعه شریف ورزش کارگری و در راستای نشاط ، شادابی و سلامتی این عزیزان تلاش کنیم.

در ادامه  این نشست احسان سوری رئیس انجمن ضمن معرفی اعضای پیشنهادی برنامه های خود را در این انجمن تشریح نمودند.

در پایان جلسه احکام نائب رئیس و دبیر انجمن که به پیشنهاد احسان سوری رئیس انجمن شنا معرفی شده  بودند توسط رئیس هیئت ورزش کارگری به آنها تقدیم گردید.

در بخشی از این حکم  آمده است:

با عنایت به تجارب و سوابق ارزنده جنابعالی امید است  با توکل  به خداوند متعال در امر اشاعه و گسترش این رشته در میان کارگران شریف و خانواده محترم آنها موفق و موید باشید.

 سرکار خانم نرگس جعفری و محمدرضا محمدی از داوران  ملی و بین المللی شنا هستند و سوابق مربیگری این رشته را در کارنامه خود دارند. همچنین نامبردگان به صورت فعال با فدراسیون شنا جمهوری اسلامی همکاری می نمایند.

 

 

 

 

img

img