ایران خودرو دیزل تهران قهرمان مسابقات کاراته کارگران کشور شد

photo_2016-11-16_14-26-31

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان تهران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری ، مسابقات کاراته قهرمانی کارگران کشور با شرکت ۱۷۶ کاراته کار از ۲۳ استان کشور  از صبح دیروز سه شنبه ۲۵ آبان ماه  در شهر اصفهان برگزار شد  و  در پایان مسابقات تیم های تهران با ۳ طلا، کرمان با ۲ طلا و ۲ نقره و اصفهان با ۲ طلا در رده های اول تا سوم قرار گرفتند.

در  قسمت کومیته ،  رقابت ها در اوزان مختلف برگزار شد که نتایج آن به شرح ذیل رقم خورد:

در منفی ۶۰ کیلو گرم محمد شهریاری از تهران و رضا صدیقی از قزوین مقام های اول و دوم را بدست آوردند. حامد رشید زاده از کرمان و مرتضی علامه روشن از قم به مقام سوم مشترک دست یافتند.

در منفی۶۷ کیلو گرم سعید علیپور از تهران و سعید برخورداری از قم به مقام های اول و دوم رسیدند. سعید طالب زاده از کرمان و محمد خادم رضایی از زنجان مقام سوم مشترک را کسب کردند.

در منفی ۷۵ کیلو گرم مجتبی کامیاب از کرمان قهرمان شد محسن میر قیصری از قم نایب قهرمان شد. آرمین تقی خانی از قزوین و سعید محجوب فر از مرکزی به مقام سوم مشترک رسیدند.

در منفی ۸۴ کیلو گرم محسن برخورداری از تهران و مهرداد مولایی از قزوین مقام های اول تا سوم را بدست آوردند. مقام سوم مشترک به محمد سالاری از کرمان و نوید عبدالمالکی از البرز رسید.

در مثبت ۸۴ کیلو گرم بهزاد بهرامی از مرکزی و احمد دهشیری از یزد بر سکوی اول و دوم این وزن ایستادند و امیر حسین کریمی از قم و مالک سروش از بوشهر مشترکا موفق به کسب مقام سوم شدند.

 

 

img

img

img