دیدار مسئولین هیئت ورزش کارگری با مدیرعامل شرکت پارس مینو

IMG_20210505_235930_687

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان تهران ،  مسئولین هیئت ورزش کارگری تهران با مدیر عامل شرکت پارس مینو دیدار و از امکانات ورزشی شرکت مذکور بازدید میدانی بعمل آوردند.

شرکت پارس مینو سالهاست در مسابقات و میزبانی رشته های مختلف از جمله فوتبال ، کشتی ، والیبال ، کوهنوردی و …. کارگران استان تهران حضور فعال و مستمر دارد و از جمله شرکت های ریشه دار در عرصه ورزش کارگری است . دکتر هوشنگ نژاد مدیر عامل شرکت و عضو هیئت رئیسه ورزش کارگری استان ، از بسکتبالیست های قدیمی و علاقمند به ورزش است که اهتمام ویژه ای به مقوله ورزش و سلامتی پرسنل دارند .

حسن حمیدی رئیس هیئت ورزش کارگری استان ضمن تشکر از دکتر هوشنگ نژاد مدیر عامل ، دکتر سیف مدیر منابع انسانی و مهدی نیارکی مسئول ورزش پارس مینو به دلیل توجه ویژه به ورزش کارگری و سپاسگزاری از تغییرات اساسی که در زمینه بهسازی و توسعه امکانات و تجهیزات ورزشی بعمل آمده است اقدامات انجام شده را در بحث سلامتی و نشاط پرسنل و همچنین بهره وری و افزایش تولید بسیار اثر گذار و قابل تقدیر دانستند .

دکتر هوشنگ نژاد نیز ضمن عرض خیرمقدم به مسئولین هیئت از حضور آنها در شرکت تشکر کردند . مدیر عامل شرکت پارس مینو اصلی ترین عامل مقابله با کرونا را حفظ روحیه بیان داشته و نقش ورزش در افزایش روحیه و سلامتی بسیار مهم دانستند. وی بیان داشت که شرکت در همین ایام بیماری کرونا بعنوان مرکز نمونه سلامت انتخاب شده است که خود نشان دهنده توجه و حساسیت ما به حوزه سلامت پرسنل می باشد .

در خاتمه و پس از پایان این دیدار که طرفین در زمینه های مختلف ورزش کارگری بحث و تبادل نظر نمودند مسئولین هیئت ورزش کارگری از امکانات و سایر فضاها و طرح های در دست احداث بازدید نمودند .

دکتر حسین امن زاده معاونت مجموعه و مجید محمدی دبیر هیئت نیز در این دیدار حضور داشتند.

 

img