مجمع سالیانه هیئت ورزش کارگری استان تهران بصورت آنلاین برگزار شد

IMG_20210208_204922_752

 به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان تهران ، روز سه شنبه مورخ  ۳۰ دیماه و از ساعت ده و نیم ، مجمع سالیانه هیئت ورزش کارگری با حضور اعضای مجمع بصورت آنلاین و وبینار برگزار شد .

در ابتدای جلسه و پس از  قرائت  آیاتی چند از کلام الله مجید و سرود ملی جمهوری اسلامی ایران ، دکتر اسماعیلی دبیر کل فدراسیون ورزش کارگری ضمن خیرمقدم به اعضای مجمع کسب رتبه نخست استان تهران در ارزیابی عملکرد هیئت های سراسر کشور در سال ۹۸ را تبریک گفت و از مجید محمدی دبیر مجمع خواست که سین برنامه را به استحضار اعضاء برساند.

در ادامه آقای زرگر رئیس کارگروه توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای ورزش و جوانان استان تهران ضمن خیر مقدم و تقدیر از هیئت ورزش کارگری استان تهران که همیشه جز اولین ها بوده و اولین مجمع هیئت های ورزش کارگری امسال را نیز برگزار نموده است از حسن حمیدی رئیس هیئت ورزش کارگری تهران درخواست نمود که گزارش عملکرد هیئت ورزش کارگری استان در سال ۹۸ را به اطلاع مجمع برساند .
حسن حمیدی رئیس هیئت ورزش کارگری استان تهران در آغاز صحبت های خود به کلیه حاضرین در مجمع خیر مقدم گفت.
حمیدی در آغاز سخنان خود ضمن تشکر از مسئولین حاضر در جلسه و اعضای محترم مجمع که همواره همکاری ارزشمند با هیئت داشته ، گزارش عملکرد هئیت در سال ۹۸ را قرائت نمود .
رئيس هیئت ورزش کارگری استان تهران حضور ۲۸۶ تیم و حضور ۳۰۹۵ ورزشکار در بخش آقایان و ۱۰۳ تیم و ۷۳۱ ورزشکار در قسمت بانوان ، حضور در ۴۹ رویداد ورزش کارگری در سطح کشور که منتج به ۸ مقام قهرمانی، ۵ مقام نائب قهرمانی، ۴ مقام سومی و ۹ صعود مشترک ورزشی ، میزبانی مسابقات کارگران کشور در ۵ رشته ، در بخش آموزش دوره های دانش افزایی ، مربیگری و داوری ۴۰۰ نفر و همچنین برگزاری المپیاد زنان کارگر کشور با حضور ۲۶۰ ورزشکار در رشته های مختلف ورزشی از جمله اقدامات هیئت در سال ۹۸ بوده است. وی این حجم بزرگ کار و کسب رتبه اول تهران در بین استان های سراسر کشور را حاصل کار گروهی ، استفاده از افراد متخصص ، کاردان ، دلسوز و پیشکسوتان ارزشمند و افراد با تجربه در کنار تیم جوان و پرانرژی انجمن ها و همکاران زحمتکش بنده در هیئت دانست و از همیاری و مساعدت اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان و در راس آن سرکار خانم مهندس رضایی بختیاری تشکر نمود.
وی در ادامه از تاثیر منفی بیماری کرونا و محدودیت فعالیت های ورزشی در سال جاری گفت و بیان داشت علیرغم تمام موانع تلاش کردین تا برنامه ها و برخی مسابقات را بصورت مجازی برگزار نماییم و با بهتر شدن اوضاع و کند شدن روند بیماری بمناسبت دهه مبارک فجر المپیاد کارگری استان تحت عنوان فجر سلیمانی در ۹ رشته را در دستور کار داریم.
حمیدی توسعه پایدار ورزش همگانی در کارخانجات بصورت فراگیر و ارتقا و بسط دوشنبه های ورزش و کار و همچنین گسترش ورزش بانوان را از سیاست ها و محور برنامه های هیئت برشمرد .
حمیدی در ادامه از مسئولین حاضر در مجمع درخواست نمود که مشکلات ما را ببینند و مساعدت لازم را به ورزش کارگری استان داشته باشند چرا که جامعه هدف و حوزه فعالیت ما جمعیت عظیمی از کارگران شریف می باشند.

سپس حسین امن زاده خزانه دار هیئت  نیز گزارش ، بیلان و تراز مالی هیئت در سال ۹۸ را به شکل جامع و کامل قرائت و تشریح نمود .

پس از ارائه گزارش مالی توسط خزانه دار هیئت، دکتر ملاجعفری معاونت توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان تهران طی سخنان کوتاهی ضمن تشکر از اعضای محترم مجمع، کسب رتبه اول هیئت ورزش کارگری استان تهران در حوزه ورزش های همگانی در بین سایر هیئت های استان را تبریک گفت و خاطرنشان نمود این موضوع بصورت مکتوب به هیئت ارسال می گردد.
در ادامه آقای دکتر پریچهره مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران و نائب رئیس مجمع نیز ضمن خیر مقدم و تشکر از اعضای محترم مجمع و هیئت ورزش کارگری استان که در این شرایط مجمع را برگزار نمودند به گزارش عملکرد هیئت اشاره و بیان داشتند این حجم بالای از کار یک سازمان بزرگ را طلب می کند و برگزاری و مدیریت ۳۲ رشته ورزشی ، سمینارها ، فعالیت های مجازی ، کلاس های آموزشی و اعزام ها توسط یک تیم کوچک با امکانات کم را شایسته تقدیر دانستند و به رئیس هیئت و همکارانشان خسته نباشید گفتند وی خاطرنشان کرد هیئت های مختلف در یک رشته فعالیت می‌کنند در حالیکه هیئت ورزش کارگری تهران این همه رشته را پوشش می دهد و بنده با وجود نیروی شناخته شده و ارزشمندی مثل آقای حسن حمیدی در راس ورزش کارگری استان تهران ، نگرانی خاصی از این بابت ندارم .

مدیر کل ورزش و جوانان افزود در ادامه کار میبایست بصورت واقعی و نه شعاری و همچنین پرهیز از فرصت سوزی تلاش کنیم فرصت های از دست رفته جبران شود .
دکتر پریچهره در ادامه از همه پیشکسوتان و افراد با تجربه و عزیزانی که دنبال نام و نشان نیستند و فقط در پی تلاش و تکاپوی صادقانه هستند درخواست نمود به ورزش کارگری کمک کنند.نائب رئیس مجمع در پایان اظهار امیدواری کرد که این مجمع به نتیجه ها و راهکارهای مثبت منجر بشود و بنده و همکارانم در اداره کل ، همراه هئیت ورزش کارگری جهت پیشرفت و توسعه ورزش کارگری در سطح استان هستیم .سپس دبیر کل فدراسیون ورزش کارگری از مدیر کل ورزش و جوانان استان خواستند که نگاه ویژه ای به هیئت داشته باشند.
در پایان مجمع نیز کلیه آیتم های قرائت شده در گزارش عملکرد هیئت توسط اعضای مجمع تایید و تصویب شد.

 

img

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *