مسابقات مجازی دارت کارگران استان تهران با قهرمانی سیده‌ مونا فاضلی در بخش بانوان و مهدی سیفی در بخش آقایان به پایان رسید

IMG_20200506_130508_741

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان تهران ، مسابقات مجازی دارت کارگران تهران ( بانوان و آقایان ) بمناسبت هفته کارگر از روز ۱۱ اردیبهشت با حضور بیش از ۸۰ بازیکن با همکاری کمیته دارت کارگران استان تهران و حمایت شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران به مدت ۵ روز برگزار گردید.

در پایان این دوره از مسابقات نتایج به شرح ذیل رقم خورد:
در بخش بانوان خانم سیده‌ مونا فاضلی از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی در جایگاه قهرمانی و خانم لیلی باشی از متروی تهران در جایگاه نائب‌قهرمانی ایستادند. همچنین خانم‌ها فاطمه صادقی از شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران و لیلا فروزان از سازمان ثبت احوال به مقام سوم مشترک بسنده کردند.
در بخش آقایان نیز مهدی سیفی از تراشکاری ایران قهرمان شد و رضا آقازاده به مقام نایب قهرمانی نائل آمد. آقایان فرزاد فکوری‌فر از سازمان تامین اجتماعی و سید محمدرضا پور مستوفی از سازمان نظام‌ پزشکی نیز صاحب عنوان سومی این رقابت ها شدند.

همچنین کمیته دارت کارگران استان از جناب‌ آقای حمیدی، ریاست محترم هیئت ورزش کارگری استان تهران ، جناب آقای گودرزی ریاست انجمن دارت وزارت صمت و کلیه عوامل اجرایی و برگزاری مسابقات مجازی کمیته دارت ، انجمن ورزش های همگانی کارگران تهران ، ورزشکاران و کلیه دست اندرکاران که کمیته دارت را در امر برگزاری این دوره از مسابقات یاری نموده تشکر و قدردانی کردند.

 

img