آخرین خبرها

توسط حسن حمیدی: نایب رئیس ، دبیر ، مسئول روابط عمومی و رئیس کمیته مسابقات انجمن بولینگ ، بیلیارد و بولس کارگران استان تهران منصوب شدند

IMG_20190903_131936_661

 به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان تهران ، طی نشستی با حضور حسن حمیدی رئیس هیئت ورزش کارگری استان تهران ، مجید محمدی دبیر هیئت ، مژگان احمدیان رئیس انجمن ، ساسان یاوری بعنوان نائب رئیس ، عطیه جدیدی بعنوان دبیر ، محمد عبداللهی بعنوان رئیس کمیته مسابقات و مهدی علیخانی بعنوان مسئول روابط عمومی انجمن بولینگ ، بیلیارد و بولس کارگران استان تهران منصوب شدند.

در ابتدای این نشست حسن حمیدی ضمن خیر مقدم به حاضرین در جلسه ، از کلیه کسانی که در ورزش کارگری استان قبول زحمت ، همکاری و مسئولیت می نمایند تشکر و قدردانی نمود.
رئیس هیئت ورزش کارگری استان تهران در ادامه از جذابیت رشته پتانگ که اخیرا در سطح جهانی و بین المللی هم جا افتاده گفت و افزود : این رشته ها جاذبه و کشش خاص خود را دارند که با برنامه ریزی، آموزش و مدیریت می تواند حرف های زیادی در حوزه ورزش کارگری داشته باشد.
حمیدی خاطرنشان کرد آموزش ، اشاعه و گسترش این رشته ها میبایست از اولویت های انجمن باشد و از مسیئولین انجمن خواستند که اهتمام کافی و وافی به امر مهم آموزش داشته باشند‌.

در پایان این نشست، احکام اعضای توسط  حسن حمیدی  به آنها تقدیم گردید.
در بخشی از این احکام آمده است :
امید است با استفاده از ظرفیت های فدراسیون و کلیه واحد های تحت پوشش در تحقق اهداف جامعه جامعه مخاطب ورزش کارگری و همچنین اشاعه و گسترش ورزش پتانگ ، بولینگ و بیلیارد موفق و موید باشید.
خانم مژگان احمدیان که بعنوان رئیس انجمن منصوب شدند دکتری تربیت بدنی و استاد دانشگاه می باشند صاحب عناوین و کسب مقام های قهرمانی مختلف در این رشته ها میباشند. مدرک مربیگری و داوری این رشته ها را نیز دارند. ساسان آقایی ، عطیه جدیدی و محمد عبداللهی از ورزشکاران پر تجربه در رشته های مختلف انجمن می باشند . سالهای متمادی سابقه بازی در سطوح مختلف ملی و بین المللی دارند. دارای تحصیلات عالیه هستند و دوره ها و کلاس های حرفه ای مربیگری و داوری در حوزه ها و رشته های بولینگ ، بیلیارد و بولس را با موفقیت گذرانده اند. مهدی علیخانی نیز هم اکنون در روابط عمومی هواپیمایی آتا مشغول به کار می باشند و در پروژه های مهم بازرگانی و امور بین الملل نیز فعالیت نموده اند.

img

img

img