آسانسور بهران قهرمان رقابت های کشتی آزاد کارگران استان تهران شد

۲۰۱۹۰۸۰۷_۱۲۵۹۱۳

 به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان تهران ، رقابت های کشتی آزاد کارگران استان با حضور چشمگیر ۳۵ تیم از کارخانجات و واحدهای صنعتی مختلف و ۱۵۰ کشتی گیر از مورخ ۱۵ مرداد ماه لغایت ۱۶ مردادماه در سالن مجموعه ورزشی کارگران تهران برگزار شد.حضور کم سابقه و پرشور ورزشکاران و سالن مملو از جمعیت علاقمند حال و هوای دیگری به مسابقات داده و همه چیز آماده و مهیای رویاروئی جانانه کشتی گیران در وزن های مختلف بود .
ساعت هفت و نیم صبح روز سه شنبه مورخ ۱۵ مردادماه وزن کشی انجام شد و کمتر از دو ساعت بعد کشتی گیران برای رقابت و کسب مدال به مصاف هم رفتند . در پایان روز اول که تا ساعت ۶ عصر به طول انجامید تکلیف ۴ نفر پایانی هر وزن مشخص گردید .
روز چهارشنبه ۱۶ مردادماه و از ساعت هشت و نیم صبح رقابت های نفس گیر و حساس پایانی و تلاش کشتی گیران برای کسب مقام های قهرمانی و نایب قهرمانی و دریافت مدال های طلا و نقره به اوج خود رسیده بود. مهمانان و پیشکسوتان ارزشمندی به سالن آمده و همین امر به کشتی گیران انگیزه و روحیه مضاعفی می داد تا کوشش خود را دوچندان کنند. تشریف فرمائی آقایان سید علی اکبر حیدری قهرمان المپیک ، رحیم علی آبادی قهرمان المپیک و جهان ، عارف ربطی دبیر اسبق فدراسیون کشتی ، حسن امن زاده مربی و قهرمان اسبق تیم ملی ، علی عبادی پیشکسوت داوری پیشکسوت کشتی و برخی دیگر از پیشکسوتان ورزش کشتی به سالن برگزاری مسابقات به طراوت و گرمای رقابت ها افزوده بود. حضور حسن حمیدی رئیس هیئت ورزش کارگری استان تهران ، حسین امن زاده معاونت مجموعه ورزشی کارگران تهران و مجید محمدی دبیر هیئت ورزش کارگری نیز مزید بر علت شده بود .
روز دوم مسابقات با تلاوتی از قران مجید ، سرود ملی جمهوری اسلامی آغاز شد. سپس حسن حمیدی رئیس هیئت و مجموعه ورزشی کارگران تهران طی سخنان کوتاهی به مهمانان عزیز ، مسئولین ورزش کارخانجات ، سرپرستان و مربیان تیمهای مختلف و کشتی گیران خیر مقدم گفت و از کلیه کسانی که در ورزش کارگری تلاش می کنند تشکر نمود. پس از صحبت های رئیس مجموعه ورزش کارگران تهران حسن شریف رئیس انجمن کشتی کارگران استان گزارش فنی مسابقات را به اطلاع حاضرین رساند.
در پایان مسابقات و پس از انجام ۱۸۰ کشتی در رده تیمی آسانسور بهران با ۲۳۵ امتیاز قهرمان این دوره از مسابقات را کسب نمود ، ایران خودرو با ۱۴۰ امتیاز نایب قهرمان شد، پارس خودرو با ۱۰۶ امتیاز صاحب عنوان سومی و تیمهای سایپا پرس ، سایپا و مهرکام پارس به ترتیب مقام چهارم تا ششم را کسب نمودند.
حسن شریف رئیس انجمن کشتی کارگران استان ، جعفر جنگی دبیر ، جلیل سیف الله پور داور ممتاز بین المللی و پیشکسوت کشتی سرپرست مسابقات ، وحید خوش طینت سرپرست فنی ، ابولفضل سبزعلی ژوری ، ابوالفضل حمیدی کمیته فنی ، هوشنگ محمدی مسئول کمیته انضباطی ، مهرشاد شریف گوینده ، اصغر کریمی و خیرالله غلامی جدول نویس ، بابک حنفی پزشکیار ، عوامل اجرائی مسابقات کشتی آزاد کارگران استان تهران بودند.
همچنین علی پور کریم و میثم قوتی با درجه داوری بین المللی و منصور جناقچی ، حامد وکیلی ، خسرو جناقچی ، بهنام امیدی ، فردین قربانی صالح جهانی ، حسن رمضانپور و محسن فرجی با درجه ملی ، قضاوت این مسابقات را بعهده داشتند.
در رده انفرادی در وزن ۵۷ کیلو گرم محمد کابلی از شرکت آسانسور بهران اول شد ، امیر اکبری از ایران خودرو دوم ، علیرضا اسدی از شرکت آسانسور بهران و سید جابر حسینی از پارس خودرو مشترکا سوم شدند. در وزن ۶۱ کیلوگرم ابراهیم چراغی از شرکت آسانسور بهران قهرمان ، محسن ملکی از ایران خودرو نایب قهرمان و ابوالفضل عباسی از سایپا پرس و سعید محمدی از کهرکام پارس مشترکا سوم شدند.
در وزن ۶۵ کیلوگرم پژمان جوربنیان از شرکت آسانسور بهران اول شد ، علی فرج وند از شرکت آسانسور بهراندوم و حمیدرضا محمد پور از پارس خودرو و وحید سعادتی از سایپاپرس به طور مشترک مقام سومی را کسب نمودند. در وزن ۷۰ کیلو گرم نحمدرضا سرگو رمدال طلا گرفت ، علی اکبر جهانگیری از سایپا مدال نقره و حسام چرمچی از سایپا و مهدی بخشی از ایران خودرو مدال برنز گرفتند.
در وزن ۷۴ کیلوگرم نوید زنگنه از شرکت آسانسور بهران اول شد ، هومن قهرمانی از سایپا پرس مقام دوم و محمد حسن محمدی از پارس خودرو و حمید رمضانی از آسانسور بهران مشترکا صاحب عنوان سومی شدند . در وزن ۷۹ کیلوگرم حمیدرضا زرین پیکر از از شرکت آسانسور بهران مدال طلا را بدست آورد ، علی طلائی از پارس خودرو مدال نقره ، سید علی خاتمی از بیمارستان ایرانشهر و محمد عبدالله زاده از ایران خودرو مدال برنز گرفتند.
در وزن ۸۶ کیلو گرم زین العابدین علی مردانی از ایران خودرو قهرمان ، علی موسی زاده از سایپا نایب قهرمان و مهدی نباتی از پارس خودرو و مرتضی افضلی از آسانسور بهران مشترکا سوم شدند. در وزن ۹۲ کیلوگرم محمد صفائی از شرکت آسانسور بهران مدال طلا ، منوچهر خالقی از ایران خودرو مدال نقره و امیر بهادر ترابی از شرکت آسانسور بهران و خالد تورسی از سایپا پرس مشترکا سوم شدند.
در وزن ۹۷ کیلوگرم مسعود خواجه صالحانی از شرکت آسانسور بهران قهرمان ، نوید برنگی از ایران خودرو دیزل نایب قهرمان ، وحید امانیان از ایران خودرو و سلیمان شاهی از پارس خودرو مشترکا سوم شدند و بالاخره در وزن ۱۲۵ کیلوگرم حسین اسماعیلی ر اول شد ، امیر یاوری از شرکت آسانسور بهران دوم و فرهاد محمد پناه از پارس خودرو و رضا نوروزی از ایران خودرو مشترکا سوم شدند.
در پایان حسن شریف رئیس انجمن کشتی کارگران استان تهران ضمن اظهار تقدیر و تشکر از کلیه مهمانان گرامی و پیشکسوتان ارزشمند ، خاطرنشان نمود حضور تیم ها و کشتی گیران در این دوره کم سابقه بوده است.رئیس انجمن کشتی از سطح بالای مسابقات رضایت کامل داشتند . وی همچنین از رئیس هیئت ورزش کارگری استان و کلیه کسانی که در امر میزبانی این دوره از مسابقات انجمن کشتی را یاری نموده و در طی این دو روز تلاش بی وقفه داشتند سپاسگذاری کرد.

 

img

img

img