آخرین خبرها

با حضور رئیس هیئت ورزش کارگری استان ، مسابقات فوتبال کارگران تهران قرعه کشی شد

20190520_102751

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان تهران ، صبح روز دوشنبه مورخ ۳۰ اردیبهشت ماه ۹۸ راس ساعت ۱۰ صبح مراسم قرعه کشی مسابقات فوتبال کارگران استان در دسته های برتر و اول با حضور حسن حمیدی رئیس هیئت ورزش کارگری استان تهران ، رضا صادقی رئیس انجمن فوتبال ، حسین دشتگرد مسئول کمیته داوران ، مهدی عزیزی مسئول امور اجرائی انجمن فوتبال و روابط عمومی هیئت ورزش کارگری تهران و نمایندگان و سرپرستان تیم های مختلف کارخانجات و واحد های صنعتی استان در اتاق جلسات انجمن های هیئت ورزش کارگری استان تهران برگزار شد .

حسن حمیدی ضمن خیر مقدم و آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه عزیزان حاضر در جلسه خاطرنشان کرد فوتبال کارگران استان متعلق به شما سرپرستان و تیم های کارگری است و در حقیقت صاحبان اصلی فوتبال خود شما هستید پس همه باید کمک کنیم تا کیفیت و کمیت مسابقات را ارتقاء دهیم. رئیس هیئت ورزش کارگری بیان داشت تهران باید به جایگاه اصلی خود در فوتبال کارگری کشور دست پیدا کند و این امر مهم وقتی امکان پذیر است که همه دست به دست هم بدهیم ، همدل و همراه باشیم ، نقاط قوت و ضعف خود را پوشش داده و از همه ظرفیت های سخت افزاری و نرم افزاری خود استفاده بهینه کنیم.
حمیدی در پایان صحبت های خود از کلیه سرپرستان تیمها درخواست نمود روح ورزش ، پهلوانی و اخلاق را فدای نتایج ، پیروزی و قهرمان شدن های مقطعی نکنند و لازمه این کار احترام گذاشتن به همدیگر ، انضباط تیمی و رعایت دقیق قوانین و مقررات است . وی همچنین به سرپرستان و نمایندگان تیمها توصیه کرد تلاش کنند تیمها به معنای واقعی کارگری باشند.
در ادامه رضا صادقی رئیس انجمن فوتبال نیز ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات ، از سرپرستان تیمها که در این جلسه حضور داشتند تشکر کرد. وی همچنین شرایط برگزاری و اجرایی مسابقات در سال جاری را تشریح نمود. صادقی از کلیه سرپرستان تیمها خواست که به انجمن فوتبال در برگزاری مطلوب مسابقات کمک کنند .
در پایان این مراسم ، قرعه کشی مسابقات انجام شد و گرو ها و جدول بازی ها در دسته های برتر و اول به ترتیب ذیل مشخص گردید:

دسته برتر
گروه یک

۱- سبا آسانبر
۲- جابربن حیان
۳- نفت پارس
۴- ساپکو
۵- پگاه تهران
۶- بهره برداری مترو
۷- پالایشگاه نفت تهران
۸- گاز تهران
۹- ایران خودرو دیزل
۱۰- نفت بهران

گروه دو
۱- افق سعید
۲- ایران خودرو
۳- نفت ایرانول
۴- هما
۵- ایران یاسا
۶- مهرکام پارس
۷- شهرداری اسلامشهر
۸- پارس خودرو
۹- راه آهن
دسته اول
گروه یک
۱- بهنوش
۲- پخش البرز
۳- تهرانشیمی
۴- مینو
۵- شرکت واحد
۶- واگن سازی تهران
۷- مارگارین
گروه دو
۱- سیمان تهران
۲- ایساکو
۳- داروپخش
۴- داروسازی رازک
۵- خلیج فارس
۶- صنایع هواپیمایی
۷- سایپا

همچنین مقرر گردید تیمها حداکثر تا تاریخ ۳۰ خرداد ۹۸ مدارک خود را جهت صدور کارت به انجمن فوتبال کارگران ارائه نمایند.

 

img

img