بازدید مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و رئیس هیات اجرائی مجموعه های ورزشی کارگران استان تهران  از مجموعه ورزشی کارگران تهران

_DSC0477

 

به گزارش روابط عمومی مجموعه ورزشی  کارگران تهران ، صبح روز یکشنبه مورخ ۲۲/۲/۹۸ ،  سرکار خانم رضائی بختیاری مدیر کل محترم  تعاون ، کار و رفاه اجتماعی  و ریاست هیات اجرائی مجموعه های ورزشی کارگران استان  و هیات همراه ، آقایان حسن بابائی مدیر پشتیبانی و توسعه منابع انسانی  ، رستمی مدیر حراست اداره کل ، هادی علوی رئیس امور اداری ،  فرشباف دفتر فنی و مهندسی  و زره داریان امور حقوقی اداره کل  و سرکار خانم رئیسی از پیشکسوتان وزارتخانه ، اولین خانم مدیر کل در وزارت متبوع و  استاد دانشگاه  از امکانات مجموعه ورزشی تهران بازدید میدانی بعمل آورده و جهت آگاهی و نحوه استفاده و خدمترسانی به جامعه هدف از نزدیک در کم و کیف امور قرار گرفتند.  در طول این بازدید حسن حمیدی رئیس مجموعه ورزشی کارگران تهران توضیحات کامل را جهت آشنائی مدیر کل محترم  و هیات همراه ارائه  نمودند 

سپس در اتاق جلسات انجمن های ورزشی  مجموعه با پرسنل مجموعه دیداری صمیمانه داشتند.

در ابتدای دیدار حسن حمیدی رئیس مجموعه ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و خیر مقدم به مدیر کل محترم  و همراهان بزرگوارشان بیان داشتند که ورزش نیاز به حمایت مالی و معنوی دارد و مجموعه ها میبایست همواره از ایده های جدید و خوب استقبال کنند. رئیس مجموعه ورزشی کارگران تهران خاطرنشان کرد دغدغه اصلی امروز اصلاح اساسنامه مجموعه ها است .وی افزود اینجا به غیر از اینکه یک مجموعه ورزشی با امکانات سخت افزاری است ،  متولی ورزش کارگری استان تهران نیز می باشد و در این رابطه  ۳۰ رشته ورزشی  را پوشش می دهیم  ، برگزاری مسابقات انتخابی استان ، اعزام تیم ها  به مسابقات کشوری  و میزبانی  مسابقات قهرمانی کارگران کشور در رشته های مختلف  نیز از جمله وظایف هیئت است . حمیدی گفت ما عمیقا به خرد جمعی اعتقاد داریم و همه باید دست به دست هم بدهیم تا به مشکلات غلبه و کاستی ها را برطرف کنیم.

  در ادامه  خانم مهندس رضائی بختیاری مدیر کل  محترم  تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان حلول ماه مبارک رمضان را تبریک گفت  و افزود : فضای خوبی است و  امروز همه ما  جمع شده ایم که ببینیم چه راهکارهای موثرتری میشود اتخاذ کرد تا عملکرد بهتر و درآمد زائی بیشتری داشته باشیم و اینکه مبنای کارمان چه باشد تا از همه ظرفیت های این فضای ۷ هکتاری استفاده بهینه و مطلوب شود. مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی بیان داشت مباحث خانوادگی است و هر کس در هر جایگاهی که هست  باید تلاش کند تا پیشرفت و توسعه اتفاق بیفتد . خانم رضائی بختیاری در ادامه  از پرسنل مجموعه خواستند که ضمن معرفی خود ، مختصری از سوابق کاری و اینکه در چه  قسمتی مشغول به کار میباشند را  به اطلاع ایشان برسانند .

پرسنل مجموعه نیز ضمن معرفی خود به سوابق و کارهای خود اشاره نمودند. مجید محمدی دبیر هیئت ورزش کارگری استان  عملکرد و آمار حوزه کاری خود و حسین امن زاده معاونت و خزانه دار مجموعه و هیئت نیز گزارش مالی و بیلان مجموعه را تشریح کردند.

 در ادامه حسن بابائی مدیر پشتیبانی و توسعه منابع انسانی اداره کل نیز طی سخنان کوتاهی بیان نمود که همه میبایست با مشکلات و شرایط مختلف خود را وفق و به روز رسانی کنیم. وی  اظهار امیدواری کرد این دیدار زمینه ساز تغییر و تحول مثبت در راستای اهداف عالی مجموعه باشد . مدیر پشتیبانی و توسعه منابع انسانی اداره کل  خاطرنشان کرد این که هیئت خودش را بدون کمک مجموعه اداره کرده کار بزرگی است . بابائی خاطرنشان کرد مجموعه ای با این عظمت با همفکری می تواند بیش از پیش منشا اثر و بهره وری باشد  و به سمت روزهای بهتر حرکت کند.

سپس محمد حسین رستمی مدیر حراست اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان ضمن عرض تبریک و آرزوی قبولی طاعات و عبادات بیان داشت که فضای با نشاط و شادابی حاکم است و انشالله همین طور تداوم داشته باشد. وی از پیشنهادات و ارائه نظرات سایر همکاران تشکر کرد و افزود اشارات و ایده های  خوبی مطرح شد و می توان با تلاش بیشتر و گسترده تر  از همه ظرفیت های مجموعه استفاده  نمود. مدیر حراست مجموعه گفت با درگیر کردن کارخانجات در حوزه ورزش ،  تبلیغات ، برگزاری همایش ها و مراسمات مختلف موضوعات مالی را ریشه ای حل کنیم .

در ادامه سرکار خانم رئیسی که سوابق طولانی در حوزه تعاون ، کار و رفاه اجتماعی  داشته، اولین مدیر کل خانم وزارت متبوع  بوده  و از اساتید مجرب دانشگاه نیز میباشند در سخنان کوتاهی اشاره نمود که برای هر کار ساده ای میبایست فکر کنیم و همیشه راه حل بهتری داریم . وی افزود اگر همه ما انعطاف بیشتری داشته باشیم و در برابر تغییر مقاومت نکنیم می توانیم شاهد موفقیت های چشمگیری باشیم و روز به روز پیشرفت کنیم.

در پایان این دیدار  مدیر کل محترم تعاون ، کار و رفاه اجتماعی بیان داشت که باید در راستای موفقیت ، خدمت به جامعه هدف و درآمدزایی بیشتر تلاشهایمان را مضاعف کنیم. روی  راهکارهای نو و به روز کار کنیم. خانم مهندس رضائی بختیاری خاطرنشان کرد که ظرفیت و زمینه تغییر به سمت فعالیت و خدمترسانی بیشتر را داریم ، از مشکلات نهراسیم  ، انتقادات را بپذیریم و با همفکری و مشورت مسیر پیش روی را بر اساس بهره برداری و استفاده بهینه از همه ظرفیت ها ترسیم کنیم. وی از رئیس مجموعه خواستند که پیشنهادات را بر اساس  اولویت  ها در اولین جلسه هیات اجرائی جهت اتخاذ تصمیمات فوری و مقتضی  مطرح گردد.

در پایان سرکار خانم رضائی بختیاری از همه حاضرین در جلسه تشکر و پایان جلسه را اعلام نمودند.

 

تصاویر :

 

  • _DSC0477
  • C360_2019-05-13-08-34-05-936 (1)
  • C360_2019-05-13-08-36-52-985
  • C360_2019-05-13-09-25-42-074
    
  • _DSC0484