همایش روءسای انجمن های ورزشی کارگران استان تهران برگزار شد

۲۰۱۹۰۴۲۷_۱۲۲۶۴۳

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان تهران،  روز شنبه مورخ ۷ اردیبهشت ماه ۹۸ ، همایش روسای انجمن‌های ورزش کارگری استان با حضور بیژن خراسانی نائب رئیس فدراسیون ورزش کارگری،  حسن حمیدی رئیس هیئت ورزش کارگری استان تهران،  فرشته زارعی نائب رئیس ، مجید محمدی دبیر  ، هوشنگ محمدی رئیس کمیته حقوقی و انضباطی هیئت ورزش کارگری استان تهران و کلیه روسای انجمن های ورزشی کارگران استان تهران در سالن کنفرانس شرکت داروسازی دکتر عبیدی برگزار شد.

در ابتدای این همایش و پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم و سرود ملی جمهوری اسلامی ایران،  حسن حمیدی رئیس هیئت ورزش کارگری استان تهران ضمن خیر مقدم به همه حضار هفته کار و کارگر  و پیشاپیش آغاز ماه مبارک رمضان را تبریک و تهنیت گفتند. حمیدی در ادامه از مدیریت شرکت داروسازی و میلاد امیدی مسئول تربیت بدنی شرکت داروسازی  دکتر عبیدی به دلیل میزبانی مطلوب و شایسته این همایش تشکر و قدردانی نمود . رئیس هیئت ورزش کارگری استان سپس به برگزاری پیاده روی بزرگ خانوادگی کارگران در پارک ولایت بمناسبت هفته کار و کارگر که با مشارکت هیئت ورزش کارگری استان تهران ، اداره کل امور ورزشی وزارت متبوع، فدراسیون ورزش کارگری و شبکه ۳ صدا و سیما اشاره کرد و افزود این مراسم با حضور مسئولین ارشد وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی از جمله حسین کمالی وزیر اسبق وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، علیرضا محجوب نماینده محترم مردم تهران در مجلس شورای اسلامی،  سرکارخانم رضایی بختیاری مدیر کل محترم تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تهران ، تعداد زیادی از پیشکسوتان،  هنرمندان و ورزشکاران صاحب نام، مسئولین ورزش کارگری کشور و استان  و همچنین  سه هزار نفر از کارگران شریف و زحمتکش به همراه خانواده محترمشان انجام شد که کار بزرگ و حرکتی قابل ستایش بود.

سپس حمیدی از زحمات سال گذشته روسای انجمن ها تشکر نمود و بیان داشت که ارزش و اعتبار  کار و فعالیت های انجمن ها زمانی بیشتر می شود که کارها بدون چشمداشت مادی و صرفا به جهت عشق و تعصب انجام می شود و همین موضوع موتور محرکه ورزش کارگری استان تهران از ابتدا تا کنون بوده است .وی بیان داشت انتظارات از استان تهران بالاست و همینامر تلاش مضاعف و همت بالاتری می طلبد. رئیس هیئت ورزش کارگری خاطرنشان کرد که همه ما یک خانواده و ید واحد هستیم و اظهار امیدواری نمود بتوانیم در سال ۹۸ با اجرای دقیق تقویم ورزشی علیرغم مشکلات اقتصادی سال موفق تری داشته باشیم. حمیدی در ادامه گفت که جا دارد از کلیه همکارانم در هیئت ورزشی به وی›ه آقای محمدی که شبانه روزی و صادقانه زحمت می کشند از آقای عزیزی و  خانم زارعی که به خوبی ورزش بانوان را اداره می کنند تشکر کنم.حمیدی در ادامه صحبت های خود از روسای انجمن ها خواستند که در برگزاری مسابقات دقت بیشتری کنند و تلاش نمایند کسانی که در مسابقات شرکت می کنند واقعا کارگر باشند.وی رویکرد اصلی هیئت را توجه بیشتر به ورزش های همگانی دانست چرا که ورزش های همگانی نفرات بیشتری را درگیر ورزش و نشاط میکند.رئیس هیئت ورزش کارگری استان تهران در پایان سخنان خود بیان داشت که امروز ما باید بیشتر شنونده باشیم و از پیشنهادات و راهنمایی های عزیزان استفاده کنیم.

پس از صحبت های رئیس هیئت،  سرکار خانم زارعی نائب رئیس هیئت طی گزارشی که به صورت پاورپوینت تهیه گردیده بود عملکرد کلی هیئت در سال گذشته  در بخش های آقایان ، بانوان ، دوره های آموزشی و پژوهشی را تشریح نمود.

پس از آن سرود کارگری و کلیپ تصویری اقدامات هیئت پخش شد. 

در ادامه روسای انجمن های ورزشی ضمن معرفی خود گزارش مختصر و تیتر واری از فعالیتها و اقدامات خود در سال ۹۷ و تشریح برنامه های انجمن مربوطه شان در سال ۹۸ پرداختند.

محسن عبدلی رئیس انجمن کوهنوردی از قرار گرفتن در پرتابل رسمی هیئت کوهنوردی استان تهران گفت . سرحدی زاده رئیس انجمن تنیس روی میز پیشنهاد کرد شرکت ها استقبال بیشتری در امر میزبانی داشته باشند. عمران آصفی از رویکرد انجمن خود از برگزاری صرف مسابقات به برگزاری  دوره های مربیگری و داوری گفت ، محمد محلوجی رئیس انجمن تکواندو راه اندازی سامانه شناسائی و شارژ ورزشکاران را مطرح کرد، بهرام حسینی رئیس انجمن تیراندازی اظهار امیدواری کرد با توجه به گران بودن این رشته تمهیداتی را فراهم کنیم تا افراد بیشتری جذب این رشته که ریشه در فرهنگ اسلامی ایرانی ما دارد بیشت بهره ببرند. ، قاسم رودکی رئیس انجمن ژیمناستیک از برگزاری سه دوره مسابقات فرزندان کارگر در سال گذشته گفت ، حسن شریف رئیس انجمن کشتی نوید برگزاری کلاس های مربیگری و داوری را در سال جاری داد و افزود که انشالله بتوانیم در کنار برگزاری مسابقات کارگری ، مسابقات فرزندان کارگر را هم برگزار نمائیم  و همچنین سایر روسای انجمن ها هر کدام به فراخور رشته خود چند دقیقه ای صحبت کرده و پیشنهادات و راهنمائی های خود را مطرح نمودند.

 

پس از صحبت های روسای انجمن ها ، رئیس هیئت به پیشنهادات و بعضا انتقادات مسئولین انجمن ها به صورت جامع و مبسوط پاسخ دادند. حمیدی حمایت ، پشتیبانی و نظارت را وظیفه هیئت دانست و مجددا از روسای انجمن های ورزشی به خاطر تلاشها و زحمات بدون چشمداشت، صادقانه و دلسوزانه  این عزیزان که دلیلی جز عشق و علاقه به ورزش تعریف دیگری ندارد تقدیر نمود. حمیدی وظیفه هیئت را حمایت از برنامه های انجمن دانست و افزود که علیرغم مشکلات اقتصادی سالن کنفرانسی در حد بضاعت تهیه کردیم تا انجمن ها مشکل برگزاری جلسات و رتق و فتق امور را نداشته باشند . حمیدی در پایان بیان داشت که یاد پیشکسوتان همواره باید گرامی داشته شود و پیشنهاد نمود مسابقات امسال به یاد و نام این عزیان برگزار گردد.

سپس بیژن خراسانی نائب رئیس فدراسیون ورزش کارگری صحبت ها و سوالات  مربوط به فدراسیون را پاسخ دادند. خراسانی همچنین از زحمات هیئت ورزش کارگری استان  و انجمن‌های ورزشی کارگران تهران  تشکر نمود و بیان داشت هیئت تهران در بالاترین سطح همکاری با فدراسیون و یکی از بازوهای ما هستند. خراسانی با ذکر اینکه فدراسیون نیز مشکلات خود را دارد خاطرنشان کرد  با حضور دکتر دادکان در سمت مشاور مقام عالی وزارت توانستیم چارت فدراسیون را تشکیل دهیم . وی اظهار امیدواری  کرد با حضور ایشان که یک مدیر با تجربه و کاملا  ورزشی هستند بتوانیم شاهد اتفاقات خوبی در ورزش کارگری باشیم.

در پایان همایش از روسا و نواب رئیس انجمن های شطرنج،  بسکتبال و هندبال بعنوان انجمن های برتر سال ۹۸ تجلیل و قدردانی شد.

گزارش تصویری:

  • ۲۰۱۹۰۴۲۷_۱۱۲۳۰۷
  • ۲۰۱۹۰۴۲۷_۱۲۲۳۳۰
  • ۲۰۱۹۰۴۲۷_۱۲۲۴۳۸
  • ۲۰۱۹۰۴۲۷_۱۲۲۶۴۳
  • ۲۰۱۹۰۴۲۷_۱۲۲۱۳۸
  • ۲۰۱۹۰۴۲۷_۱۰۳۰۱۴
  • ۲۰۱۹۰۴۲۷_۱۲۲۲۱۴
  • ۲۰۱۹۰۴۲۷_۱۲۲۸۱۳