به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان تهران ، با مشارکت  هیئت ورزشهای کارگری شهرستان پردیس و شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس نخستین سمینار روانشناسی ورزش در مجموعه ورزشی شهرداری و با حضور دو هزار نفری جوانان، چراغی رئیس کمیسیون ورزش و شهاب شکاری رئیس کمیسیون عمران شورا شهر پردیس، روساء اتحادیه های صنفی، رئیس اتاق اصناف شهرستان پردیس، نائب رئیس و اعضاء محترم شورا شهر پردیس، مسئولین اداره آموزش و پرورش شهرستان، فرمانده سپاه پاسداران شهرستان پردیس، نماینده هیات کارگری استان تهران، رئیس اداره ورزش و جوانان، هیات های ورزشی، خبرگزاری صدا و سیما، خبرنگاران، اصحاب رسانه و با سخنرانی دکتر حسن غرایاق زندی عضو هیئت علمی و مدیر گروه روانشناسی ورزش دانشگاه تهران برگزار شد.

این مراسم از ساعت ۱۰ صبح با تلاوت آیات کلام الله مجید و سرود ملی آغاز و سپس بعد از اجرای هنرمندانه گروه سرود منتخب شهرستان پردیس، حسن لاله نایب رئیس شورای اسلامی شهر پردیس و رئیس هیئت کارگری شهرستان پردیس در جمع جوانان اظهار داشت؛ مهم ترین هدف ما در آینده، جان بخشی و احیاء ورزش کارگری در مناطق صنعتی شهرستان مثل؛ منطقه صنعتی خرمدشت، جاجرود و … می باشد. در حال حاضر دو سانس ورزشی در رشته های رزمی مختص بانوان و یک سانس در رشته فوتبال مختص آقایان، ویژه خانواده ها و فرزندان کارگر در مجموعه ورزشی شهرداری پردیس دایر کرده ایم، که بانوان و جوانان شهرستان با رعایت قوانین مربوطه و دریافت معرفی نامه از هیات ورزش کارگری شهرستان می توانند از این خدمات به صورت نیم بهاء بهره مند شوند.

رئیس هیات کارگری شهرستان پردیس در خصوص چشم اندازهای امور توسعه و زیربنایی ورزش کارگری، اهداف کوتاه، میان مدت و بلند مدت این هیات اظهار داشت؛ درصدد ایجاد مجموعه ورزشی ویژه کارگران در سطح شهرستان هستیم و امیدواریم با استفاده از نیروی متخصص، شایسته سالاری و جذب اسپانسرهای مربوطه بتوانیم در این مهم موفق عمل نماییم.

وی در پایان با ارائه گزارش عملکرد یک ساله هیات از عوامل اجرایی و  همکاری جوانان در خصوص هرچه باشکوه تر برگزار شدن این سمینار قدردانی کرد.

در بخش بعدی گردهمایی جوانان دکتر حسن غرایاق زندی در خصوص محورهای همایش از جمله روانشناسی انگیزشی در ورزش و نقش ورزش در هویت بخشی و خود باوری جوانان سخنرانی کردند همچنین به همت هیات ورزش

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *