توسط حسن حمیدی: روءسای انجمن های موتورسواری و اتومبیلرانی کارگران استان تهران منصوب شدند

IMG_20190219_123144_023

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان تهران ، طی نشستی با حضور حسن حمیدی رئیس هیئت ورزش کارگری استان تهران ، مجید محمدی دبیر هیئت ، علی ابوالفتحی رئیس اداره ورزش اداره کل امور ورزشی وزارت متبوع   ، محسن ابوالفتحی بعنوان رئیس انجمن موتورسواری و امیر مهدی حاج ابراهیمی بعنوان رئیس انجمن اتومبیلرانی کارگران استان تهران منصوب شدند.

در ابتدای این نشست حسن حمیدی ضمن خیر مقدم به حاضرین در جلسه ، از کلیه کسانی که در ورزش کارگری استان قبول زحمت ، همکاری و مسئولیت می نمایند تشکر و قدردانی نمود.
رئیس هیئت ورزش کارگری استان تهران در ادامه از جذابیت بالای رشته های موتورسواری و اتومبیلرانی در محیط های کارگری تهران گفت و افزود : این رشته ها جاذبه و کشش خاص خود را دارند که با برنامه ریزی، آموزش و مدیریت می تواند حرف های زیادی در حوزه ورزش کارگری با توجه به حضور خودروسازان و واحدهای صنعتی داشته باشد.
حمیدی خاطرنشان کرد آموزش ، اشاعه و گسترش این رشته ها میبایست از اولویت های انجمن باشد و از روءسای جدید انجمن های موتورسواری و اتومبیلرانی خواستند که اهتمام کافی و وافی به امر مهم آموزش داشته باشند‌.

در ادامه روسای چیدید انجمن های موتورسواری و اتومبیلرانی به معرفی و ارائه سوابق  خود پرداخته و برنامه های خود را در کوتاه مدت و بلند مدت انجمن های مذکور تبیین و تشریح نمودند.
در پایان این نشست، احکام روءسای انجمن های موتور سواری و اتومبیلرانی کارگران استان تهران توسط  حسن حمیدی  به آنها تقدیم گردید.
در بخشی از این احکام آمده است :
امید است با استفاده از ظرفیت های فدراسیون و کلیه واحد های تحت پوشش در تحقق اهداف جامعه مخاطب ورزش کارگران و همچنین اشاعه و گسترش ورزش موتورسواری و  اتومبیلرانی موفق و موید باشید.
محسن ابوالفتحی مدت ده سال در حوزه موتورسواری فعال بوده و با هیئت موتورسواری شمیرانات سابقه همکاری داشته است . وی بارها در مسابقات کلاس ۲۵۰ سی سی به بالا شرکت نموده است.
امیر مهدی حاج ابراهیمی بعنوان مسئول فنی و طراح نقشه مسابقات داخلی و خارجی در رشته رالی حضور داشته اند. وی صاحب عناوین مختلفی در این رشته هستند. ایشان همچنین سابقه سودآوری و مسئول محاسبات را در مسابقات قهرمانی کشور دارند. حاجی ابراهیم پور دارای مدرک بین المللی داوری و مربیگری در رشته اتومبیلرانی می باشند.

 

img

img

img