آخرین خبرها

تهران ، نائب قهرمان مسابقات والیبال بانوان قهرمانی کارگران کشور شد

IMG_20190124_002820

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان تهران، مسابقات والیبال بانوان قهرمانی کارگران کشور با شرکت تیمهای مختلف از استان های سراسر کشور به میزبانی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و هیئت ورزش کارگری استان تهران از روز یکشنبه مورخ ۳۰ دیماه لغایت چهارشنبه ۳ بهمن ماه در سالن مجموعه ورزشی کارگران شهید معتمدی تهران برگزار شد.
صبح روز چهارشنبه سوم بهمن ماه ۹۷  و از ساعت ۱۱ صبح تیمهای خوزستان و تهران با حضور آقایان فرزاد حیدری مدیر کل امور ورزشی وزارت متبوع، بیژن خراسانی نایب ریس فدراسیون ورزش کارگری ،حسن حمیدی رئیس هیئت ورزش کارگری استان تهران، خانم زارعی نائب رئیس هیئت خانم خواجه نژاد معاون امور ورزشی ،نژاد نایبی نایب ریس انجمن والیبال کارگران کشور ، مجید محمدی دبیر هئیت ورزش کارگری استان تهران، علی ابوالفتحی رئیس اداره ورزش امور ورزشی و حامد حاجی پور رئیس مجموعه ورزشی کارگران شهید معتمدی برای برگزاری دیدار فینال به مصاف هم رفتند که در پایان تیم والیبال بانوان خوزستان عنوان قهرمانی را کسب نمود ، تهران نائب قهرمان شد و تیم اصفهان صاحب عنوان سومی این دوره از مسابقات شد.
در ابتدای مراسم حسن حمیدی رئیس هیئت ورزش کارگری استان تهران بعنوان میزبان این دوره از رقابتها برای ارائه گزارش و خیر مقدم صحبت های خود را شروع نمودند.

حمیدی ضمن خیر مقدم به همه تیمها اظهار امیدواری کرد که مسئولین و همراهان ، سرپرستان ، سرمربیان  و ورزشکاران محترم استانها در این چند روز که مهمان بودند و در تهران اقامت داشتند به آنها خوش گذشته باشد و  از شرایط میزبانی ، خوابگاه ، تغذیه و بقیه موارد رضایت کافی داشته باشند چرا که هیئت ورزش کارگری استان تهران تمام تلاش و سعی خود را بعمل آورد که میزبانی شایسته و مطلوب برای مهمانان گرانقدر و بانوان عزیز باشد.

رئیس هیئت ورزش کارگری استان در ادامه خاطرنشان کرد این مسابقات از آن جهت از اهمیت ویژه برخوردار بود که در کم و کیف همین رقابتها تیم خوب و درخور نام جامعه شریف کارگری و جمهوری اسلامی برای بازیهای جهانی اسپانیا انتخاب شود تا مقتدرانه از نام و شان کشور عزیزمان در این رویداد بزرگ بین المللی دفاع کند و سرافرازانه پرچم خوشرنگ ایران عزیز و این بار توسط بانوان عزیز کارگران ایران به اهتزاز در آید.
سپس فرزاد حیدری مدیر کل امور ورزشی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی سخنان کوتاهی را ایراد نمودند و بعد از خیرمقدم، از استانها جهت حضور در این مسابقات تقدیر و تشکر نمودند و برای تیم های ملی کارگران کشور در مسابقات آتی کارگران جهان آرزوی موفقیت کردند.
در پایان مراسم تیمهای اول تا سوم این دوره از مسابقات به روی سکو رفتند و کاپ ها ، احکام ، جوایز و مدال های خود را از مسئولین حاضر در سالن دریافت نمودند.

 

 

img

img

img