آخرین خبرها

نایب قهرمانی تیم شهرداری اسلامشهر (نماینده استان تهران ) در مسابقات کشتی فرنگی کارگری کشور انتخابی تیم ملی

IMG_20190105_005539

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان تهران ، حسن حمیدی  رئیس انجمن کشتی کارگران کشور در گفتگوی کوتاهی بیان داشتند : رقابت های  کشتی فرنگی کارگران کشور انتخابی تیم ملی جهت اعزام به مسابقات جهانی کارگران  ۲۰۱۹ در اسپانیا ، مورخ ۱۲ دیماه ِلغایت ۱۴ دیماه ۹۷ به میزبانی منطقه آزاد اروند در آبادان برگزار شد.

حمیدی خاطرنشان کرد : در مجموع ۱۴۷ کشتی گیر در قالب ۱۶ تیم از استان های سراسر کشور در این مسابقات حضور داشتند ‌که در پایان تیم کشت و نیشکر هفت تپه خوزستان با ۱۷۸ امتیاز عنوان قهرمانی را کسب نمود ، تیم شهرداری اسلامشهر نماینده استان تهران با ۱۷۵ امتیاز نایب قهرمان شد و سیمان دورود لرستان با ۱۳۷ امتیاز صاحب عنوان سومی شدند. همچنین تیم های منطقه آزاد اروند ، فارس و مازندران به ترتیب با امتیازهای ۱۱۴ ، ۹۴ و ۸۱ مقام های چهارم تا ششم را بدست آوردند.
رئیس انجمن کشتی کارگران کشور ضمن ابراز رضایت از سطح برگزاری مسابقات و همچنین کیفیت بالای کشتی ها و کشتی گیرها اظهار امیدواری کرد کشتی گیران کشورمان با برنامه ریزی صحیح ، تمرینات اصولی و غیرت و تعصب ملی که در آنها سراغ داریم می توانند از اعتبار جامعه شریف کارگری کشورمان در سطح مسابقات جهانی کارگران در اسپانیا دفاع کنند و پرچم خوشرنگ کشورمان را با افتخار به اهتزاز در آورند.
حمیدی افزود: کشتی گیران کارگر کشورمان از پتانسیل فنی و اخلاقی خوبی برخوردارند و مسابقات جهانی کارگران نیز انگیزه آنها را مضاعف نموده است تا همه ظرفیت ها و توانایی های خود را در این آوردگاه بین المللی به منصه ظهور و بروز برسانند و از تمام تلاش خود برای پیروزی و موفقیت در بزرگترین رویداد ورزش کارگری جهان استفاده نمایند.
وی در پایان صحبت های خود از میزبانی خوب و مطلوب منطقه آزاد اروند در امر برگزاری این مسابقات تقدیر و تشکر نمود و برای مسئولین برگزاری، داوران، سرپرستان ، مربیان و ورزشکاران عزیز و زحمتکش آرزوی موفقیت و بهروزی نمود.

در خاتمه این دوره از رقابت ها احکام، مدال ها و کاپ قهرمانی مسابقات توسط حسن حمیدی رئیس انجمن کشتی کارگران کشور ،حمید غفاری رئیس هیئت ورزش کارگری استان خوزستان، جعفر جنگی دبیر انجمن کشتی کارگران کشور، تمیمیان معاون فرهنگی و گردشگری منطقه آزاد اروند ، وحید خوش طینت مسئول کمیته داوران انجمن کشتی و برخی از مدیران ورزش کارگری کشور و مقامات استانی به نفرات اول تا سوم و همچنین تیم های برتر اهدا شد.

 

img

img

img