آخرین خبرها

تهران قهرمان بلامنازع مسابقات هندبال قهرمانی کارگران کشور

IMG_20181230_081825

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان تهران، مسابقات هندبال قهرمانی کارگران کشور انتخابی تیم ملی از مورخ ۳ دیماه  با حضور استان های مختلف کشور در اصفهان آغاز و در تاریخ ۷ دیماه ۹۷ به پایان رسید. 
در پایان این دوره از مسابقات تیم هندبال تهران پس از پیروزی در کلیه بازیها به قهرمانی چند ساله اصفهان پایان داد و مقتدرانه بر سکوی نخست این رقابت ها ایستاد.
مسابقه فینال بین تیم های اصفهان و تهران در حضور مسئولین فدراسیون ورزش کارگری  و مسئولین استانی انجام شد و تیم تهران در یک دیدار مهیج ، دیدنی و تماشایی و با نتیجه ۲۲ بر ۲۰ از سد تیم اصفهان که در سنوات گذشته قهرمان شده بود و از امتیاز میزبانی نیز بهره می برد گذشت و با اقتدار کامل کاپ قهرمانی را به تهران برد. تیم اصفهان نایب قهرمان شد و لرستان عنوان سومی این دوره را کسب نمود.
بازیکنان تیم تهران در این دوره از مسابقات عبارت بودند از:
۱- شهاب شریعت ۲- فرهاد درویش پور ۳- مرتضی یحیی نیا ۴- عباد علی پاشایی۵- علی رضایی ۶- محرم لشکری ۷- داود عباسپور ۸-عرفان خدادادی ۹- حامد غفوری ۱۰- رضا عباسی نامی ۱۱- علی اصغر مقتدایی ۱۲- سهیل یوسف وند ۱۳- علی آرامی ۱۴- احسان خادمی ۱۵-علی سوری(سرمربی) ۱۶- سید حسن حسینی (سرپرست)

 

img

img

img