روایت صعود موفقیت آمیز انجمن کوهنوردی کارگران استان به قله پهنه حصار

IMG_20181217_091551

 به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان تهران ، برنامه کوهنوردی آذر ماه انجمن کوهنوردی کارگری استان به قله پهنه حصار به میزبانی شرکت پارس خودرو مطابق با تقویم ورزشی ، جمعه ۲۳ آذر ماه انجام گردید.

قرار تیمها ساعت ۶:۳۰ صبح در روستای واریش ابتدای مسیر بود.
بعد از رسیدن تیمها و معرفی اجمالی ، برنامه صعود شامل ۳۸ همنورد از چهار گروه ساعت ۷ صبح به سر قدمی آقای ربیعیان و عقب داری آقای رهبری برنامه آغاز گردید.
ابتدای مسیر خشک بود و باد سردی میوزید.
پس از ورود به دشت و درختان کنار رودخانه برف زمین را سفید پوش کرده بود که ساعت ۸:۱۵ بمدت نیم ساعت تایم صرف صبحانه اعلام شد و پس از آن با شروع شیب منتهی به دره حرکت آغاز گردید.
تیمها و گروه های زیادی در منطقه حضور داشتند که پس از عبور از دره و تراورس به سمت یال راستیه منتهی به قله ، بر روی یال نیز استراحتی ده دقیقه ای داشتیم و پس از آن در هوایی بسیار تمیز و آفتابی و مطلوب قدم به طرف قله نهادیم و در نهایت تیم راس ساعت ۱۲ به قله چشمه شاهی رسید.

بر روی قله عکسهای تیمی و انفرادی گرفته شد و سرپرستان تیمها با همفکری یکدیگر و با توجه به توان نفرات تیم و زمان موجود تصمیم گرفتند تا قله چشمه شاهی را خاتمه برنامه اعلام نمایند.
پس از صرف ناهار و استراحت ساعت ۱۲:۴۵ بطرف روستا حرکت کردیم که در نهایت راس ساعت ۱۴:۳۰ به روستای واریش رسیدیم و خاتمه برنامه اعلام گردید و تیمها از هم جدا شدند.

رهبری:
تیمهای شرکت کننده :
شرکت پارس خودرو : ۱۸ نفر با سرپرستی آقای رهبری

دارو پخش : ۹ نفر با سرپرستی آقای ابراهیم زاده

مترو : ۲ نفر با سرپرستی آقای شایسته

گروه همراهان کرج : ۹ نفر با سرپرستی آقای سلمانی

سرپرست برنامه : آقای رهبری از پارس خودرو
( با تشکر از دوستانی که حضورشان گرما بخش دلمان است…به امید صعودهای بعدی )

لازم بذکر است که گزارش و مصاحبه مختصری از طرف آقای رضا نیکقدم منش ، گزارش گر شبکه یک سیما با اعضا تیم صورت گرفته است که به محض تدوین و آماده شدن خدمت دوستان ارسال میگردد.

 

img

img

img