آخرین خبرها

نفت بهران قهرمان مسابقات دسته دوم والیبال کارگران استان تهران شد

IMG_20181210_223412_993

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان تهران، مسابقات دسته دوم والیبال کارگران استان با حضور تیمهای کارخانجات مختلف در سالن های ورزشی کارگران تهران و دخانیات برگزار شد.

در پایان این دوره از مسابقات و در بازی فینال تیم نفت بهران با نتیجه ۲ بر صفر حریف خود ایران خودرو دیزل را مغلوب کرد و عنوان قهرمانی را به دست آورد، ایران خودرو دیزل شد نایب قهرمان و تیم دخانیات در بازی رده بندی با نتیجه ۲ بر صفر از سد شرکت واحد گذشت و عنوان سومی را کسب نمود.
اختتامیه مسابقات با حضور مجید محمدی دبیر هیئت ورزش کارگری استان تهران، حمید حق بین رئیس انجمن والیبال و برخی از مسئولین ورزش و مدیران کارخانجات در سالن ورزشی شرکت دخانیات برگزار و تیمهای اول تا سوم احکام، مدال ، کاپ و جوایز خود را از مسئولین حاضر در سالن دریافت نمودند.
حمید حق بین رئیس انجمن والیبال سطح برگزاری این دوره از مسابقات را قابل قبول دانست و از کلیه دست اندرکاران اعم از داوران، سرپرستان ، مربیان و ورزشکاران که در جهت برگزاری موفق این بازیها متحمل زحمات زیادی شدند تقدیر و تشکر نمود. وی همچنین از میزبانان مسابقات دسته دوم والیبال کارگران استان قدردانی کرد.

 

img

img

img