طی حکمی از سوی حسن حمیدی ، نایب رئیس انجمن بسکتبال کارگران استان تهران منصوب شد

C360_2018-09-26-23-02-45-597

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان تهران، طی نشستی در دفتر هیئت ورزش کارگری استان تهران با حضور حسن حمیدی رئیس هیئت ورزش کارگری استان تهران ، فرشته زارعی نایب رئیس هیئت ، مجید محمدی دبیر هیئت و پیام سیفی زاده رئیس انجمن بسکتبال کارگران استان ، سرکار خانم هانیه هاشمی به پیشنهاد رئیس انجمن و طی حکمی از سوی حسن حمیدی رئیس هیئت بعنوان نایب رئیس انجمن بسکتبال منصوب شد.
در ابتدای جلسه حسن حمیدی رئیس هیئت ورزش کارگری استان تهران قهرمانی تیم بسکتبال ساپکو نماینده استان تهران در مسابقات بسکتبال قهرمانی کارگران کشور که چند روز پیش در شهرستان شاهرود برگزار شد را صمیمانه تبریک گفتند.
وی در ادامه افزود افرادی که با انجمن های مختلف ورزش کارگری همکاری میکنند تنها به واسطه عشق ، علاقه و تعصبی که به رشته خود و ورزش کارگری دارند و بدون چشمداشت در این عرصه مقدس فعالیت می نمایند.
حمیدی افزود انجمن هایی میتوانند موفق باشند که از کادر مجرب ، متعهد و متخصص که انگیزه های لازم را برای کار داشته و از دانش و سوابق اجرائی کافی برخوردارند بهره ببرند. که خوشبختانه این امر مهم در انجمن بسکتبال ملموس ، محسوس و قابل مشاهده است.
وی خاطرنشان کرد: ورزش بانوان کارگران استان از اولویت های مهم ، محورها و سیاست های کلی هیئت ورزش کارگری تهران است و اظهار امیدواری کرد با حضور سرکار خانم هاشمی که دانش و تجربه کافی در رشته بسکتبال را دارند شاهد تحرک ، تحول ، توسعه و گسترش این رشته در میان بانوان کارگر استان و خانواده های محترمشان باشیم.
رئیس هیئت ورزش کارگری استان تهران وظیفه هیئت را حمایت و پشتیبانی از انجمن ها دانست و بیان داشت انجمن بسکتبال هم از این قاعده مستثنی نیست . حمیدی افزود همه ما اینجا هستیم تا با هر آنچه که در توان داریم برای رشد و توسعه ورزش در جامعه شریف ورزش کارگری تلاش و بسترهای لازم را در راستای نشاط ، شادابی و سلامتی کارگران عزیز و خانواده هایشان به حول و قوه الهی فراهم نماییم .
سپس پیام سیفی زاده رئیس انجمن بسکتبال کارگران استان تهران ،ضمن تشکر از حمایت های ریاست هیئت از انجمن ، به معرفی خانم هاشمی و سوابق کاری ، مدیریتی و ورزشی نامبرده پرداخت .
سیفی زاده همچنین گزارش مختصری از اتفاقات مسابقات بسکتبال قهرمانی کارگران کشور را در شهرستان شاهرود به اطلاع مسئولین هیئت رساند.
در پایان این نشست حکم خانم هانیه هاشمی نایب رئیس انجمن توسط سرکار خانم زارعی نایب رئیس هیئت ورزش کارگری استان به ایشان تقدیم گردید.

در بخشی از این حکم انتصاب آمده است:
با عنایت به تجارب و سوابق ارزنده جنابعالی امید است با توکل به خداوند متعال در امر اشاعه و گسترش ورزش بسکتبال در میان کارگران شریف و خانواده محترم آنها موفق و موید باشید.

شایان ذکر است خانم هاشمی هم اکنون مدرس رشته تربیت بدنی در دانشگاه های های سراسری و آزاد هستند.
وی بعنوان بازیکن و مربی سابقه حضور در تیم های لیگ برتری دانشگاه آزاد، مهرام و پیام مخابرات را در کارنامه ورزشی خود دارند.
ایشان همچنین دانشجوی دکترای مدیریت ورزشی می باشند.

 

img

img

img