ساپکو تهران قهرمان مسابقات بسکتبال کارگران کشور شد

IMG_20180917_232836

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان تهران ،مسابقات بسکتبال قهرمانی کارگران کشور از روز ۱۷ شهریور ماه در شاهرود آغاز شد و تیم‌های حاضر در این دوره رقابت‌ها به مدت پنج روز با یکدیگر رقابت کردند که در نهایت این مسابقات با قهرمانی تیم ساپکو تهران به پایان رسید.
در مرحله نیمه نهایی روز چهارشنبه ۲۱  شهریور ساعت ۱۵  تیم سیمان شاهرود به مصاف تیم اصفهان رفت که در پایان این میزبان بود که موفق شد تیم اصفهان را با نتیجه ۶۶ بر ۵۹ شکست دهد و راهی فینال شود و در دیدار دوم ساعت ۱۷ تیم بسکتبال ساپکو تهران به مصاف تیم استان مرکزی رفت که در پایان تیم بسکتبال ساپکو با رقم زدن نتیجه مقتدرانه  ۷۲بر ۵۱ تیم دوم فینال لقب گرفت.
در دیدار نهایی علی رغم اینکه که میزبان از امتیاز تماشاگران وز مین خود نیز بهره می برد، این تیم ساپکو تهران بود که در نهایت موفق به پیروزی با نتیجه ۸۴ بر ۸۰ گردید و به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت.
در دیدار رده بندی نیز تیم اصفهان موفق به شکست تیم اراک گردید و به مقام سومی این دوره از مسابقات دست یافت.
در این دوره از مسابقات ۱۲ تیم کارگری رشته بسکتبال شرکت داشتند و این تیم‌ها از استان‌های کرمانشاه، یزد، خوزستان، کرمان، مازندران، قزوین، فارس، اردبیل، تهران، اصفهان، مرکزی و سمنان در این مسابقات حضور یافتند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان اظهار کرد برترین‌های مسابقات بسکتبال کارگران به تیم ملی کارگری کشور دعوت شده و برای حضور در مسابقات جهانی کارگری اسپانیا که در تیرماه سال ۹۸ برگزار می‌شود آماده می‌شوند.
مسابقات بسکتبال قهرمانی کارگران کشور از روز هفدهم شهریور ماه در شهرستان شاهرود آغاز شده و روز پنج شنبه ۲۲ شهریور آئین اختتامیه این رقابت‌ها با برتری تیم بسکتبال ساپکو تهران در سالن تختی شاهرود برگزارگردید.
اعضای تیم بسکتبال ساپکو : امیر حبی – مجتبی بردبار – فرید زرقی – مهدی خادمی – جواد معظمی – پیمان آقاجانلو – پیمان رستگار – کاوان قطبی – سامرند افتخاری– حمید کلیائی – علی جمشیدی – مصطفی بالو و سرمربی حمید رضا اشرفی.
نتایج تیم ساپکو تهران
مرحله مقدماتی:

ساپکوتهران ۸۴ استان فارس ۷۱

ساپکوتهران ۷۱   استان اردبیل ۴۸
مرحله یک چهارم نهایی( حذفی ):

ساپکوتهران ۷۳    گل گهر سیرجان ۶۰
مرحله نیمه نهایی:

ساپکوتهران ۷۲       استان مرکزی ۵۴
فینال:

ساپکوتهران ۸۴    سیمان شاهرود ۸۰

گزارش تصویری:

  • IMG_20180917_232836
  • IMG_20180917_232857
  • IMG_20180917_232854
  • IMG_20180917_232926
  • IMG_20180917_232827