آسانسور بهران قهرمان مسابقات انتخابی کشتی آزاد کارگران استان تهران شد

IMG_20180711_110656

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان تهران، امروز ۱۹ تیرماه مسابقات انتخابی کشتی آزاد کارگران استان با شرکت ۱۳۰ کشتی گیر از کارگران کارخانجات و واحدهای صنعتی تهران و با حضور حسن حمیدی رئیس هیئت ورزش کارگری استان تهران، مجید محمدی دبیر هیئت ، علیرضا فتحی رئیس کانون شوراهای محور جنوبغرب تهران، احمد شاکری مدیرعامل شرکت آسانسور بهران، عباس شاکری قائم مقام مدیرعامل همین شرکت ،وحید خوش طینت مسئول کمیته داوران انجمن کشتی و برخی از مدیران و مسئولین ورزش کارخانجات در سالن هفتم تیر خانه کشتی تهران برگزار شد.
کشتی گیران از ساعت هفت و نیم صبح جهت وزن کشی در سالن هفتم تیر حضور داشتند و مسابقات نیز راس ساعت ده صبح با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز شد.
در پایان این دوره از مسابقات که در ۱۰ وزن جریان داشت نتایج به شرح ذیل رقم خورد:
در بخش تیمی ، تیم آسانسور بهران با اقتدار به مقام قهرمانی نائل آمد ، تیم ایران خودرو بر سکوی دوم ایستاد و تیم زامیاد جایگاه سومی را کسب نمود.
در بخش انفرادی :
وزن ۵۷ کیلوگرم

تورج کهریزی مقام اول
یونس عیسی بیگلو مقام دوم
حسین خدادادی مقام سوم مشترک
میر مهدی دئیدا مقام سوم مشترک

وزن ۶۵ کیلوگرم

احسان فراهانی مقام اول
محمدرضا طهماسب پور مقام دوم
ابراهیم چراغی مقام سوم مشترک
امید خدادادی مقام سوم مشترک

وزن ۷۰ کیلوگرم

مجید نظری مقام اول
پژمان جوربنیانی مقام دوم
عباس دی محمدی سوم مشترک
علی اکبر جهانگیری سوم مشترک

وزن ۷۴ کیلوگرم

محسن نجفی مقام اول
مهدی معتمدی مقام دوم
رامین علمی مقام سوم مشترک
سجاد سالاروند مقام سوم مشترک

وزن ۷۹ کیلوگرم

امین اسدی بانی مقام اول
حامد رضایی مقام دوم
محمد عبدالملائی مقام سوم مشترک
سعید عباسی مقام سوم مشترک

وزن ۸۶ کیلوگرم
حمیدرضا زرین پیکر مقام اول
مجید کرمی مقام دوم
مرتضی افضلی مقام سوم مشترک
محمدرضا حسین زاده مقام سوم مشترک

وزن ۹۲ کیلوگرم

جواد خزعلی مقام اول
حسین اسماعیلی مقام دوم
عباس صفایی مقام سوم مشترک
مهرداد کیانی مقام سوم مشترک

وزن ۹۷ کیلوگرم

کوروش دره شیخلو مقام اول
کمال محمدی مقام دوم
محمدعلی طارمی مقام سوم مشترک
محسن شجاعپور مقام سوم مشترک

وزن ۱۲۵ کیلوگرم

علیرضا قاسمی مقام اول
محمد جواد فخیمی مقام دوم
منصور خطیبی مقام سوم مشترک
علیرضا محمدی مقام سوم مشترک

تیمها و کشتی گیران اول تا سوم هر وزن  کاپ ، مدال و احکام  خود را از مسئولین حاضر در سالن دریافت نمودند.
اسامی داوران که که قضاوت این مسابقات را بعهده داشت بدین ترتیب بود : وحید خوش طینت سرپرست فنی، مسعود رستمی پور  هیئت ژوری ، ابوالفضل سبزعلی ، علی پور کریم ، جواد واحدی ، کاوه یزدی ، میثم قوتی ،بهنام امیدی ، رضا قلی زاده قاسم پورکریم ، صالح جهانی و امین غفاری داوران و بابک حنفی پزشک مسابقات بودند.
در پایان هیئت ورزش کارگری استان تهران و انجمن کشتی از شرایط میزبانی و کلیه سرپرستان ، مربیان ، ورزشکاران و  کلیه دست اندرکاران گرامی که در جریان برگزاری این دوره از مسابقات نهایت همکاری را بعمل آوردند تقدیر و تشکر نمود.

 

  • IMG_20180711_110656
  • IMG_20180711_110712
  • IMG_20180714_061817
  • IMG_20180714_061929
  • IMG_20180714_061942