آخرین خبرها

رئیس هیئت ورزش کارگری استان ، نائب رئیس ، دبیر و مسئول مسابقات ساحلی انجمن والیبال کارگران تهران را منصوب نمود

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان تهران، طی نشستی در دفتر هیئت ورزش کارگری استان تهران با حضور حسن حمیدی رئیس هیئت ورزش کارگری استان تهران ، فرشته زارعی نائب رئیس هیئت ، مجید محمدی دبیر هیئت ، حمید حق بین رئیس انجمن والیبال کارگران استان ، خانم لیلی توکلی بعنوان نائب رئیس ، جلال اکبر اشرفی بعنوان دبیر انجمن والیبال و امیر شوشتری زاده مسئول مسابقات والیبال ساحلی پیشنهاد و طی احکام جداگانه توسط حسن حمیدی رئیس هیئت منصوب شدند .
در ابتدای جلسه حسن حمیدی رئیس هیئت ورزش کارگری استان تهران ضمن خیر مقدم و تقدیر و تشکر از حضور آنها و همکاری با انجمن والیبال کارگران استان اظهار داشت افرادی که با انجمن های مختلف ورزش  کارگری همکاری میکنند تنها به واسطه عشق ، علاقه و تعصبی است که به ورزش  و قشرشریف کارگری دارند و بدون چشمداشت در این عرصه فعالیت مینمایند.
حمیدی افزود انجمن هایی میتوانند موفق باشند که از کادر مجرب ، جوان ، پرانرژی و متخصص که انگیزه های لازم را برای کار داشته و از سوابق اجرائی نیز برخوردارند بهره ببرند . وی خاطرنشان کرد خوشبختانه انجمن والیبال با حضور آقای حق بین و با استفاده از افراد خوشنام و با سوابق ملی و بین المللی به این امر اهتمام داشته اند و امیدوارم با تلفیق تجربه و جوانی همانگونه که سالها از والیبال کارگری استان دفاع نموده و قهرمانی های زیادی را در سطح کشور کسب نموده اند امسال نیز با توجه به اینکه سال اعزام به مسابقات جهانی نیز میباشد نمایندگان شایسته ای را از تهران در این آوردگاه جهانی داشته باشیم.
رئیس هیئت ورزش کارگری استان تهران وظیفه هیئت را حمایت و پشتبانی از کلیه انجمن ها دانست و بیان داشت انجمن والیبال هم از این قاعده مستثنی نیست . حمیدی افزود همه ما اینجا هستیم تا با هر آنچه که در توان داریم برای رشد، گسترش و توسعه ورزش در جامعه شریف ورزش کارگری و در راستای نشاط ، شادابی و سلامتی این عزیزان تلاش کنیم تا از شرایط بهتری از نظر جسمی و روحی در محیط کار و خانواده برخوردار باشند.
در ادامه این نشست حمید حق بین رئیس انجمن ضمن معرفی اعضای پیشنهادی برنامه های خود را در این انجمن تشریح نمودند. وی همچنین از زحمات  خانم امیدی نائب رئیس و آقای شهنازی دبیر سابق انجمن  در سال گذشته تقدیر و تشکر نمود.
در پایان جلسه احکام نائب رئیس و دبیر انجمن که به پیشنهاد رئیس انجمن والیبال معرفی شده بودند توسط رئیس و نایب رئیس هیئت ورزش کارگری به آنها تقدیم گردید.
در بخشی از این حکم آمده است:
با عنایت به تجارب و سوابق ارزنده جنابعالی امید است با توکل به خداوند متعال در امر اشاعه و گسترش این رشته در میان کارگران شریف و خانواده محترم آنها موفق و موید باشید.

 

img

img

img