آخرین خبرها

سمینار روسای انجمن های ورزش کارگری استان تهران با میزبانی شایسته شرکت داروسازی عبیدی برگزار شد

۲۰۱۸۰۵۱۵_۱۱۵۸۰۸

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان تهران، صبح امروز سمینار روسای انجمن های ورزش کارگری استان با حضور حسن حمیدی رئیس هیئت ورزش کارگری استان ، مهندس فرضی مدیر ارشد منابع انسانی شرکت داروسازی عبیدی، خانم زارعی نائب رئیس هیئت ، مجید محمدی دبیر هیئت، میلاد امیدی مدیر تربیت بدنی داروسازی  دکتر عبیدی ، روسای انجمن های مختلف ورزش کارگری تهران و برخی از نواب رئیس     انجمن ها به میزبانی شرکت داروسازی دکتر عبیدی در سالن کنفرانس این شرکت برگزار شد.

این سمینار با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و سرود ملی جمهوری  رسما آغاز شد.

پس از آن مهندس فرضی مدیر ارشد منابع انسانی شرکت داروسازی عبیدی بعنوان میزبان این سمینار صحبت کردند.وی ضمن خیر مقدم به مسئولین ورزش کارگری و روسای انجمن ها ، میزبانی سمینار ورزشی که در راستای سلامت جامعه تلاش می کند را موجب مباهات و افتخار دانست و در ادامه شمه مختصری از تاریخچه شرکت    دکتر عبیدی  به اطلاع حاضرین رساند.

مدیر ارشد منابع انسانی شرکت دکتر عبیدی تاسیس این شرکت را مربوط به ۷۲ سال پیش ذکر نمود .وی افزود  مرحوم عبیدی  که به پدر داروسازی ایران معروف است موسس این شرکت بود و بیش از ۷۰ سال است در حوزه بهداشت و سلامت جامعه  فعالیت می نماید.

ایشان خاطرنشان کرد: کار در عرصه ورزش سخت و طاقت فرساست و از  آقای حمیدی بعنوان رئیس هیئت و کلیه حاضرین که در زمینه سلامت و شادابی  جامعه  شریف کارگری   فعالیت می کنند تشکر نمود.

مهندس فرضی میزبانی اهالی ورزش مخصوصا مسئولین ورزش کارگری استان تهران را افتخار بزرگی برای خود ، مدیریت شرکت  و همکارانشان دانست چرا که ورزش کارگری  جمعیت آماری زیادی را تحت پوشش خود قرار می دهد و در سلامت و شادابی  جامعه  و جلوگیری و پیشگیری بسیاری از بیماریها نقش اساسی ، تعیین کننده ، موثر و حیاتی دارد.

مدیر ارشد منابع انسانی داروسازی دکتر عبیدی  بیان کرد که این شرکت چند سالی است در مسابقات فوتسال کارگران استان حضور دارد که با برنامه ریزی و زحمات همکارانم در سال گذشته عنوان قهرمانی مسابقات فوتسال دسته برتر را کسب نمود و امسال نیز بعنوان نماینده تهران در مسابقات کشوری حضور دارد.ایشان اظهار امیدواری کرد با تمهیداتی که اندیشیده شده است نماینده شایسته ای برای تهران در این رقابت های مهم باشند.

در پایان سخنرانی مهندس فرضی تندیس یادبود و  لوح سپاسی جهت میزبانی مطلوب شرکت داروسازی عبیدی در این سمینار از سوی رئیس هیئت ورزش کارگری استان تهران به ایشان اهدا شد.

در ادامه سمینار حسن حمیدی رئیس هیئت به ایراد سخنرانی پرداخت. وی در ابتدا از مدیریت شرکت عبیدی ،  آقای فرضی ، میلاد  امیدی و همکارانشان به دلیل میزبانی شایسته این سمینار و مساعدتها و اهتمامی که نسبت به ورزش کارگری دارند صمیمانه تشکر و قدردانی نمود.

حمیدی در ادامه ضمن تبریک فرا رسیدن ایام ماه مبارک رمضان و خیر مقدم به حاضرین  ،  سلام و دعای خیر  آقای شاکرمی مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان تهران را به روسای انجمن ها ابلاغ نمود و بیان کرد  ایشان علیرغم اینکه  علاقمند به حضور در این سمینار بودند ولی متاسفانه  به دلیل حضور در جلسه شورای اداری استان موفق نشدند در این جلسه ما را همراهی نمایند.وی همچنین از روسای محترم انجمن های مختلف حاضر در سمینار تشکر نمود و  افزود ؛ ورزش کارگری از حالت سنتی خارج  و تبدیل به فدراسیون شده و در مجامع ورزش کارگری جهان عضویت پیدا کرده است. وی  از همه روسای فدراسیون از بدو شروع  نام برد و از زحمات آنها تشکر نمود . از آقای میرزاخانی که در شروع کار  و تاسیس  فدراسیون و رایزنی با مسئولان وزارتخانه زمینه را فراهم کرد ، از آقای حسین زادگان که ارتباطات خوبی با مدیران ارشد کشور داشت و  فردی توانمند بود و نقش موثر تعیین کننده ای در تثبیت فدراسیون داشت   ، از آقای امیرحسینی نام برد  و افزود  که ایشان نیز زحمات خود را کشیدند و از آقای رمضی که  به تازگی سکان فدراسیون را در اختیار گرفته است نام برد و  برای ایشان در مسیر ارتقا و پیشرفت  ورزش کارگری آرزوی موفقیت نمود .وی همپنین از آقایان حیدری مدیر کل امور ورزشی و تفریحات سالم و گل محمدی رئیس ورزش و جوانان استان تهران به نیکی یاد کرد  و افزود این دو بزرگوار از مدیران مثبت و ورزشی کشور هستند. حمیدی عدم حضور این عزیزان را شرکت در کنفرانس خبری مسابقات برون مرزی کارگران جهان ذکر نمود. 

رئیس هیئت ورزش کارگری استان تهران در ادامه بیان کرد: خوشبختانه هیئت تهران در فدراسیون ورزش کارگری و اداره کل ورزش و جوانان استان تهران از جایگاه بسیار خوبی برخوردار است.

حمیدی  انجمن های ورزش کارگری استان را  بازوان قدرتمند هیئت برشمرد و گفت : همه کارهای اجرائی،  زحمات و تلاشهای ورزش کارگری استان بر دوش شما عزیزان است و هیئت بعنوان سیاستگذار و پشتیبان در خدمت انجمن هاست.وی انجمن و هیئت را یک خانواده بزرگ و همدل دانست که در یک راستا و هدف برای توسعه ، پیشرفت و ارتقا ورزش کارگری در تلاش است.

رئیس هیئت ورزش کارگری استان  خاطرنشان کرد:  توجه به ورزش همگانی  اساس و محور اصلی سیاست ها ی  ورزش کارگری استان می باشد و در کنار آن ورزش قهرمانی را جهت ایجاد انگیزه  و نشاط  بسیار مهم ارزیابی نمودند. وی افزود : عمده سیاست های ورزش کارگری  بر اساس توجه به سه اصل بنیادی  ورزش، نشاط و بهره وری  شکل گرفته است  و از روسای انجمن ها خواستند که تلاش در جهت تحقق این اصول را سرلوحه سیاست های کلان انجمن های خود قرار دهند .

 

ایشان خدمت به سلامت جامعه شریف کارگری را عین عبادت دانست  و افزود : کار در ورزش کارگری بدون عشق و علاقه امکانپذیر و میسر نیست  و  خوشبختانه روسای انجمن های ما علاقه و عشق زیادی نسبت به ورزش کارگری و خدمت به این قشر زحمتکش و تلاشگر دارند .

حمیدی در پایان صحبت های خود از زحمات روسای انجمن ها در سال گذشته تشکر کرد و اظهار امیدواری  نمود سال جاری پر از اتفاقات خوب در ورزش کارگری استان تهران و سال حضور مقتدرانه در مسابقات کشوری و جهانی باشد. ایشان بیان داشت که ما باید شنونده خوبی باشیم و از انجمنها تا جایی که  امکانپذیر است حمایت کنیم.

پس از صحبت های حسن حمیدی ، خانم زارعی نایب رئیس هیئت گزارش عملکرد  سال گذشته هیئت  را برای حاضرین تبیین و تشریح نمود. وی ضمن خیر مقدم  به حاضرین بیان داشت ؛ طی جلسه ای که در همایش مسئولین  هیئت های ورزش کارگری استانها دربندر انزلی برگزار شد برخی از شاخص ها در ارزیابی عملکرد و آمار تغییر کرده است که روسای انجمن ها میبایست آنها را در مسابقات آتی خود مد نظر قرار دهند. خانم زارعی در پاورپوینت هایی که تهیه کرده بودند این تغییرات را به اطلاع انجمن ها رسانده و درخواست نمود این تغییرات را در انجمن های مربوطه لحاظ نمایند.

پس از صحبتهای نائب رئیس هیئت در یک کلیپ خلاصه ای  از تصاویر  مراسمات ، جلسات و صحنه هایی از برگزاری مسابقات سال گذشته به نمایش گذاشته شد.

در ادامه  کلیه روسای انجمن ها ضمن معرفی خود پیشنهادات و انتقادات خود را مطرح نمودند .

در پابان معرفی و ارائه نقطه نظرات روسای انجمن ها، حسن حمیدی رئیس هیئت ورزش کارگری استان ضمن جمعبندی کلی ، پیشنهادات و انتقادات  آنها را پاسخ گفت . ایشان به انجمن ها اطمینان داد که نهایت سعی و تلاش خود را در  جهت رفع موانع و حمایت هر چه بیشتر از انجمنها  و پشتیبانی از این عزیزان بکار گیرد. 

در پایان مراسم انجمن ورزش های همگانی به ریاست مجید صیاد باجگیران و نایب رئیسی خانم فاطمه عطار،  انجمن بدمینتون به ریاست عمران آصفی و نایب رئیسی خانم بهاره امینی و  انجمن تنیس روی میز به ریاست حسن سرحدی زاده و نایب رئیسی خانم حیدری بعنوان انجمن های برتر سال ۹۶ انتخاب و لوح تقدیر ، تندیس و جوایزی به آنها اهدا شد.

همچنین هیئت ورزش کارگری استان با تقدیم لوح تقدیر و هدایایی به رسم یادبود از کلیه روسای انجمن ها تشکر نمود.

سمینار فوق راس ساعت ۱۲ ظهر به پایان رسید.

 

گزارش تصویری :

  • C360_2018-05-16-08-59-14-863
  • ۲۰۱۸۰۵۱۵_۱۰۰۳۵۰(۱)
  • C360_2018-05-16-08-48-32-433
  • ۲۰۱۸۰۵۱۵_۱۱۵۸۰۸
  • C360_2018-05-16-08-56-12-415
  • C360_2018-05-16-12-13-25-554
  • C360_2018-05-16-08-55-31-100(1)