آخرین خبرها

طی حکمی از سوی رئیس هیئت ورزش کارگری استان تهران ، عماد پازوکی بعنوان سرپرست هیئت ورزشی کارگری شهرستان قرچک منصوب شد

C360_2018-04-29-10-19-11-141

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان تهران،  طی حکمی از سوی حسن حمیدی  رئیس هیئت ورزش کارگری استان تهران  آقای عماد پازوکی  سرپرست هیئت ورزشی کارگری شهرستان قرچک  منصوب شد. .
این حکم طی نشستی روز یکشنبه نهم  اردیبهشت ماه در دفتر هیئت ورزش کارگری استان تهران با حضور حسن حمیدی  و  مجید محمدی دبیر هیئت به آقای عماد پازوکی تقدیم شد.
حسن حمیدی در ابتدای  این نشست  طی سخنان کوتاهی از همه کسانی که قصد خدمت به  ورزش کارگری دارند تشکر نمود  و  خاطرنشان کرد با توجه به اتمام کارهای عمرانی در مجموعه ورزشی و تفریحی شهرستان قرچک فرصت بیشتری جهت تمرکز روی کارهای هیئت ،  توسعه و گسترش ورزش کارگری  در شهرستان هست که انشالله با تلاش ،  همت و پشتکار ،  میتوان افق های روشنی را پیش روی ورزش کارگری شهرستان دید. رئیس هیئت ورزش کارگری استان تهران خدمت به مردم در این  فضا که مستقیما با نشاط ، شادابی و سلامتی قشر زحمتکش و شریف  کارگران سرو کار دارد را عین عبادت دانست و افزود همه ما می بایست با تلاش و کوشش مضاعف از همه پتانسیل های موجود جهت تشویق و ترغیب مدیران و پرسنل کارخانجات و واحدهای صنعتی  در راستای گسترش ورزش استفاده کنیم چرا که در سایه ورزش و سلامتی ، بهره وری و تولید هم شتاب بیشتری خواهد گرفت.

در قسمتی از حکم انتصاب آقای پازوکی آمده است:
با عنایت به تعهد ، تخصص و تجارب مدیریتی جنابعالی ، انتظار می رود ضمن رعایت موارد مندرج در آئین نامه و با اتکال به خداوند متعال در جهت توسعه ورزش کارگران موفق و موید باشید.

همچنین رئیس هیئت ورزش کارگری استان تهران در بخشی از حکم  انتصاب ایشان  بعنوان سرپرست  هیئت ورزشی کارگران شهرستان پاکدشت  موارد زیر را اولویت  های مهم ایشان ذکر نمودند.

  –  اشاعه و گسترش ورزش در میان کارگران شهرستان و خانواده آنها

-   حضور مستمر ورزشکاران کارگر در مسابقات شهرستان جهت حضور در مسابقات استانی

-   همکاری و تعامل با نهادهای مرتبط به منظور توسعه ورزش به ویژه واحدهای کارگری صنعتی و تولیدی
آقای پازوکی هم اکنون دانشجوی دکتری رشته مدیریت ورزشی هستند و در دانشگاه شهید بهشتی تدریس می کنند، سابقه چهار سال مربیگری تیم فوتبال دانشگاه آزاد واحد قیام دشت را نیز بعهده داشتند . ایشان همچنین مدرک مربیگری در رشته های فوتبال ، شنا ، بدمینتون و آمادگی جسمانی را در کارنامه خود دارند.

 

 

img