آخرین خبرها

زنگ ورزش کارگری این بار هفته کارگر و با حضور مسئولین ورزش کارگری در شرکت مینو نواخته شد

C360_2018-04-28-09-52-20-860

زنگ ورزش کارگری بامداد امروز همزمان با هفته کارگر در کارخانه مینو به صدا در آمد و صدها کارگر با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی به ورزش و نرمش در محیط کارخانه بزرگ مینو پرداختند.

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان تهران، در این برنامه شاد و مفرح صبحگاهی که در فضایی صمیمانه برگزار شد محمد ابراهیم صادقی فر معاون فرهنگی اجتماعی وزیر تعاون و کار گفت : توسعه پایدار در گرو یک برنامه منسجم  از طریق  ورزش همگانی محقق میگردد.

وی انسان سالم، زندگی سالم و جامعه سالم را ارکان توسعه پایدار برشمرد و گفت: امسال ورزش کارگران در هفته کارگر وارد یک فاز جدیدی شده است و شاهد استقبال فراوان کارگر و کارفرما از ورزش های همگانی و پیاده روی و برنامه های سلامت محور هستیم.
در این همایش علاوه بر دکتر صادقی فر و مدیران ستادی وزارت تعاون  و کار ، فرزاد حیدری مدیرکل امور ورزشی ، جواد رمضی سرپرست فدراسیون کارگری ، حاتم شاکرمی مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، حسن حمیدی رییس هیئت ورزش کارگری استان تهران ، دکتر ساغرچی مدیر عامل گروه صنعتی پارس مینو به همراه کارگران شرکت مینو (خانم ها و آقایان ) حضور داشتند و با انجام حرکات و نرمش های ورزشی روزی شاد و پرنشاط را رقم زدند.
در قسمت آخر برنامه از خانواده معظم شهدا و برترین های ورزش کارگری استان تهران در سال گذشته تجلیل شد.
اسامی کسانی که مورد تقدیر قرا گرفتند بدین شرح بود؛
حسن امن زاده پدر بزرگوار شهید
جیریایی فرزند شهید
محمود شیعی مدیر عامل موسسه فرهنگی ورزشی شرکت ایران خودرو و قاسمی از شرکت مینو بعنوان حامیان ورزش
کیوان مکرمی از شرکت زامیاد و سعید وکیلی از واگن سازی تهران بعنوان مسئولین ورزش برتر
مرتضی اکبرپور از صها و خانم مریم حسینی از بهره برداری مترو بعنوان ورزشکاران برتر.

در پایان مراسم طی مصاحبه کوتاهی با رئیس هیئت ورزش کارگری استان تهران ، از حال و هوای ورزش کارگری استان در سال گذشته و اعم برنامه هایشان در سال جاری پرسیدیم که اهم صحبتهای ایشان به شرح ذیل می باشد.
حسن حمیدی رئیس هیئت ورزش کارگری استان ضمن تبریک هفته کارگر و تشکر از همه مسئولان حاضر در این برنامه و مدیران شرکت مینو که به صورت مطلوب میزبانی این برنامه را بعهده داشتند ، اظهار امیدواری نمود سال ۹۷ سرآغاز تحول ، تغییر وتوسعه هر چه بیشتر ورزش کارگری استان تهران باشد.
رئیس هیئت ورزش کارگری استان تهران از زحمات و تلاش های کلیه انجمن های ورزش کارگری ، کارفرمایان ، مسئولان ورزش کارخانجات و واحدهای صنعتی ، سرپرستان تیمها ، مربیان و ورزشکاران گرامی در سال گذشته تقدیر و تشکر نمود و تجلیل از برترین های سال گذشته در هفته کارگر و زنگ ورزش کارگری را تشویق و ترغیب همه عوامل و دست اندر کاران ورزش کارگری استان تهران جهت تلاش برای رسیدن به اهداف عالیه و فتح قله های پیشرفت و توسعه ورزش همگانی در محیط کار و تلاش ذکر نمود.
حمیدی افزود : ورزش کارگران مرهون فعالیت ها ، پیگیری ها و زحمات شبانه روزی همین عزیزان است که در واقع صاحبان اصلی ورزش کارگری هستند. ایشان خاطرنشان نمود: انشالله در سال جدید نیز بیش از پیش شاهد موفقیت ها ، پیشرفت ها و تلاشهای همه دست اندرکاران اعم از انجمن ها ، مسئولان ورزش ، سرپرستان و مربیان و ورزشکاران در ورزش کارگری استان و کشور مخصوصا ورزش همگانی باشیم.
رئیس هیئت ورزش کارگری استان تهران تدوین تقویم ورزشی ، نظم و انضباط انفرادی ، تیمی ، اداری و مالی و برنامه ریزی توسط مسئولان امر را کلید موفقیت ورزش در جامعه کار و تلاش دانست و ضمن آرزوی موفقیت برای همه ارکان ورزش کارگری استان بیان نمود که انشالله با سعی و کوشش مضاعف چشم اندازی روشن و شفاف و سالی پر از شکوفائی ، توسعه و نشاط در ورزش کارگری استان پیش رو داشته باشیم.
حمیدی ، افزایش تولید و بالا بردن میزان بهره وری را در سال ۹۷ که توسط مقام معظم رهبری نیز سال حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شده دارای اهمیت دوچندان ذکر نمود و بیان داشت که اگر بتوانیم ورزش را در سطح کارخانجات و واحدهای صنعتی مختلف که جامعه هدف و مخاطب ماست با آموزش صحیح ، فراهم نمودن امکانات سخت افزاری و نرم افزاری ، توسعه ، تعمیم ، ترویج و گسترش آن در میان کارگران عزیز فراگیر کنیم و افراد بیشتری را درگیر ورزش مخصوصا ورزش همگانی نمائیم با نشاط، طراوت و سلامتی که در این قشر شریف بوجود خواهد آمد به میزان تولید و بهره وری کمک شایانی خواهد شد و در نتیجه با افزایش کمی و کیفی تولید میتوانیم به تحقق عملی شعار سال نیز کمک قابل توجهی کنیم تا آحاد جامعه تشویق و ترغیب گردیده با خرید کالای ایرانی از تولیدکنندگان داخلی حمایت بیشتری نمایند .

‘گزارش تصویری:

  • _DSC0507
  • _DSC0508
  • C360_2018-04-28-09-52-20-860
  • C360_2018-04-28-10-06-37-480
  • C360_2018-04-28-09-53-33-401