آخرین خبرها

نشست صمیمانه مدیران شرکت زامیاد با رئیس هیئت ورزش کارگری استان تهران

photo_2018-04-25_13-09-29

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان تهران ، صبح امروز مدیران شرکت زامیاد نشست صمیمانه ای  با رئیس هیئت ورزش کارگری استان تهران در دفتر ایشان داشتند و طرفین در مورد مسائل مختلف ، فعالیت ها،  مراودات و برنامه های  شرکت زامیاد در زمینه توسعه  ورزش کارگری در شرکت  بحث ، گفتگو و تبادل نظر نمودند.
این جلسه با حضور حسن حمیدی رئیس هیئت ورزش کارگری استان ، حسین امن زاده معاون مجموعه ورزشی و تفریحی کارگران تهران ، مجید محمدی دبیر هیئت ، پرویز هاشمی مدیر منابع انسانی ، محمودیان مدیر امور رفاه و خدمات اداری و کیوان مکرمی مسئول ورزش شرکت زامیاد برگزار شد.
حسن حمیدی در ابتدای جلسه ضمن  خیر مقدم و تبریک بمناسبت هفته کارگر  از زحمات مجموعه مدیریتی شرکت زامیاد در اهتمام به ورزش کارگری تشکر نمود و این نشست را در روز اول هفته کارگر به فال نیک گرفت. وی  اظهار امیدواری کرد با حضور آقای مکرمی در راس ورزش شرکت و همکاری و حمایت مدیران از ایشان حرکت رو به جلوی ورزش در زامیاد سرعت و شتاب بیشتری بگیرد. رئیس هیئت ورزش کارگری در ادامه افزود اگر مدیران به ورزش علاقمند باشند در هر رده ای که قرار بگیرند مثمر ثمر می باشند و در جهت پیشرفت و اعتلای ورزش حمایت و تلاش خواهند نمود .
حمیدی در ادامه به زنگ ورزش کارگری بمناسبت هفته کارگردر شرکت مینو اشاره نمود  و به مدیران  شرکت زامیاد که در جلسه حضور داشتند پیشنهاد داد  با توجه به تفاهم نامه ورزش کارگری  با رادیو ورزش  و پخش مستقیم این مراسم از طریق رادیو، نگ ورزش کارگری بعدی در زامیاد باشد که این پیشنهاد مورد استقبال واقع  شد.
رئیس هیئت ورزش کارگری بیان داشت  ورزش کارگری بدون حضور کارخانجات فاقد روح و مفهوم است و بنده همیشه به همکاران خود توصیه نموده ام که تعامل کافی و وافی را با مسئولان ورزش داشته باشند  چرا که این عزیزان صاحبان اصلی ورزش کارگری هستند.
پس از صحبتهای رئیس هیئت ،  مکرمی مسئول ورزش زامیاد گزارش فعالیت های شرکت را در مدت مسئولیت خود  ارائه نمود و گفت :  ما در سال گذشته با حمایت مدیران کارخانه اکثر رشته های ورزشی خود را فعال کرده و تمرینات خود را به طور منظم دنبال نمودیم .
وی از تعامل و همکاری اعضای هیئت تشکر کرد و برای همکاری با هیئت در زمینه های گوناگون از جمله میزبانی مسابقات و جلسات اعلام آمادگی  نمود و از هیئت  ورزش کارگری استان تهران درخواست کرد در  مورد اعزام مربیان باتجربه که سابقه فعالیت در حوزه ورزش کارگری را دارند  جهت ارتقا و توسعه کمی و کیفی  ورزش در میان پرسنل علاقمند به ورزش ،  با شرکت زامیاد همکاری نمایند. در ادامه هاشمی مدیر منابع انسانی زامیاد ضمن اظهار خرسندی ، این نشست صمیمانه را سرآغاز همکاری و مراودت های بیشتر زامیاد و هیئت دانست و افزود خوشبختانه  مدیران شرکت اهتمام کافی به مقوله ورزش دارند و بیان داشت که شخصا حمایت های کافی را در حد توان از ورزش شرکت انجام خواهد داد. محمودیان مدیر امور رفاهی زامیاد نیزاهمیت  ورزش در جهت نشاط و سلامت پرسنل را غیر قابل انکار عنوان نمود و اهمیت  تلاش در این زمینه را وظیفه انسانی هر فردی برشمرد.
پس از صحبتهای مدیران زامیاد ، حسن حمیدی تلاش شرکت زامیاد در جهت رشد و تعالی ورزش  را ستود و افزود زامیاد از شرکتهای پیشگام و با تجربه در ورزش کارگری است و از سابقه و بیلان خوب و قابل دفاعی برخوردار است.حمیدی در ادامه مهمترین مبحث در ورزش را توجه به اخلاقیات برشمرد و بیان کرد شرکت زامیاد در این زمینه نیز دارای پیشینه و سابقه  خوب می باشد.
حمیدی در پایان این  نشست از مسئولان شرکت زامیاد خواست که با انسجام و همدلی به نشاط ، شادابی و سلامت پرسنل اهمیت و توجه ویژه داشته باشند چرا که خیر دنیا و آخرت هر فردی در میزان خدمت به خلق خدا ارزیابی می گردد.
 وی خاطرنشان کرد  ورزش ، نشاط و بهره وری سه ضلع مثلث سیاست ها و اهداف ورزش کارگری هستند که اهتمام به آنها هم  شادابی و سلامتی را  به کارگران زحمتکش هدیه میدهد و هم زمینه ارتقا کمی و کیفی تولید را  در کارخانجات بالا می برد و هم بهره وری را ارتقا می بخشد. وی در انتها اظهار امیدواری نمود  این قبیل   جلسات  در سطوح مختلف مدیریتی  برای توسعه و رشد ورزش بسیار مهم هستند و انشالله که مستدام و مستمر باشند.

 

img

img

img