آخرین خبرها

از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران ، هیئت ورزش کارگری استان بعنوان هیئت برتر سال ۹۶ انتخاب شد

photo_2018-04-18_14-46-03

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان تهران ، عصر دیروز جلسه مشترک مسئولین اداره کل ورزش و جوانان و روسای هیئت های ورزشی استان  با حضور محمد رضا داورزنی معاونت وزارت ورزش و جوانان ، سرکار خانم محمدیان معاون وزیر و توسعه ورزش قهرمانی بانوان کشور و گل محمدی  مدیر کل ورزش و جوانان  استان در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد.

محمد رضا داورزنی طی سخنانی بیان داشت : بیشتر اماکن ورزشی استان تهران مربوط به ۱۵ تا ۳۰ سال گذشته است که این موضوع باعث شده که در چندسال اخیر مجموعه های نوساز کمتری در پایتخت ساخته شود که امیدواریم با تخصیص اعتبارات لازم از طریق مجلس شورای اسلامی این کاستی ها را برطرف کنیم.
وی یکی از عامل های مهم استان تهران در کمتر برخورداری از سرانه های ورزشی را نزدیکی با وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون های ورزشی اعلام کرد و گفت: این موضوع باعث شده که تهران نتواند برنامه و راهبردهای خود را در سالیان گذشته به خوبی پیاده کند که امیدواریم با دیدگاه جدید وزارت ورزش این موضوع را برطرف کنیم.

سرکار خانم فرشته زارعی نایب رئیس هیئت ورزش کارگری استان و مجید محمدی دبیر هیئت به نمایندگی از هیئت  ورزش کارگری در این جلسه حضور داشتند  و در پایان جلسه به هیئت های برتر استان  توسط مسئولین حاضر در سالن لوح تقدیر اهداء شد.

بنا به همین گزارش هیئت ورزش کارگری استان تهران بعنوان هیئت برتر  سال ۹۶ معرفی  و به دریافت لوح تقدیر نائل گردید.

 

 

img